Intihar etmeyi düşünen birini nasıl vazgeçirirsiniz

Soru belli arkadaşlar.Bir yakınınız,arkadaşınız intihar etmeyi düşünüyor.Napardınız?

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sevdiğim bir arkadasımı kaybettim bu yüzden.. Belli bir bunalım süreci kafaya koyduysa ya bir anda olcak kimsenin beklemediği an ya da kabullendikten sonra.. Yalnız bırakmamaya calısın ve o zamanı atlatırken hep olumlu olun .. Bir canı kaybetmek çok kolay ya sonrası ? o özlem o anılar ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bir insanın böyle bişeye niyeti varsa düşünmez yapar kimseyede çaktırmaz ama reklamcıysa kendince eğlenir

0|0
    0|0
  • sebebini sorardım . sacma bir sebep söylerse kızardm ve ne halt edersn et derdm . ama mantklı bir sebebi varsa çare bulmayı önerirdm . kabul etmezse elveda dünya desin . Yapcak bişiy yok yani .

0|0
    0|0
  • gel beraber atlayalım derdim .

0|0
    0|0
  • Yüce Allah intiharı yasakladı derim sevap pointlerimi cebime koyarım bir de vazgeçerse cennette dublex villa + 2 dönüm arazi küçük bir çiftlik belki kedi köpek at inek falan..

0|0
    0|0
  • intihar edecek insan "intihar etmeyi düşünüyorum demez."

1|0
    0|0
  • herkes kendi seçimlerini yapabilmeli.bi şey yapmazdım.vedalaşırdım belki.

0|0
    0|0
  • Onu alırdım 10 katlı bir binadan bacaklarından sallardım hala intihar etmek isterse yine birşeyler düşünürüz :D

0|0
    0|0
  • İntihar edecek adam zaten kimseye söylemez.Benim en yakın arkadaşım intihar etti.İntihar etmeden 2 saat önce beraberdik.Hiç çaktırmadı.Aslında onun oyunculuğuna değil ben kendi mallığıma kızıyorum nasıl anlamazsın nasıl...

0|0
    0|0
  • nasıl olsa yapamaz deyip bırakırım kendi haline yapcak olsam ben yapardım

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu kırardım intihar edemicek hale sokardım onu :)

0|0
    0|0
  • yalvarırım intihar etme kendini derim:D

0|0
    0|0
  • Etsin gerizekalı salak biriymiş :)

0|0
    0|0
  • beraber atlarız yolda vazgeçiririm belki :)

0|0
    0|0
  • Ona seçenekleri sunarım..

0|0
    0|0
  • ne kadar yakın olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • Sen lazımsın de iyi yaptığı şeyleri hatırlat

0|0
    0|0
  • Kişinin durumuna bağlı olarak yapabileceklerim ve yapamayacaklarım değişir. Dün bir intihar vakası meydana geldi. İntihar eden kızı tanımıyorum ama o sokakta olup kurtarabilmek isterdim. Allah yakınların sabır versin

0|0
    0|0
  • Sorununu çözmek için elimden gelen yardımı yapacağım konusunda söz verirdim. Sözümde de dururdum.

Ama durumun ciddiyetine göre, psikiyatriste de götürürdüm. Çünkü bu tür konular profesyonel yardım da gerektirir.

0|0
    0|0
  • Sen ölürsün ben 1 gün üzülürüm belki ama sonra hayatıma devam ederim derdim. Seni o duruma düşürenlerde hayatına devam eder. Hiç bişey değişmez. Sen hariç. Eğer ordan atlamazsan. Sende hayatını çok değiştirebilirsin. Mutlu olabilirsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sorununu Düzeltebilmek icin elimden gelen yardımı yapacağımı falann söylerdim. Olumlu düşünmesi gereken seylere yoneltirdim onu

0|1
    0|0
  • Alıp bir psikyatra götür..

Fazlaca pohpohla

0|0
    0|0
  • hepsi geçecek,öbür dünyada çekeceklerin bu dünyadakinin yanında bir hiç olacak eğer öyle yaparsan

1 yıl sonra hatırlamayacaksın bile belki sorunlarını derim

gerekirse sorunlarını çözmesine yardımcı olurum,yeni arkadaşlar edindirilebilir vs..ailesiyle daha çok vakit geçirebilir

0|0
    0|0
  • Söyleyecek o kadar çok şeyim olur ki, karakterler yetmez buraya yazmaya.

0|0
    0|0
  • Bakardım

0|0
    0|0
  • sen git ben de gelicem arkandan derdim

0|0
    0|0
  • anca düşünür zaten o yuzden karısmam.

0|0
    0|0
    • eyleme geçme süreci yok diyorsun gerçekten doğru olanda bu?

• Allah korkusu olmayandan herseyı beklerim. Ki Allah korkusu olmayan bı ınsanı yanımda tasımam.Oyuzden de yapmicana adım kadar eminimdir.

• Bişey yapmam gebersin köpek :D sallamam bile ergence götü yiyiosa intihar etsin bende izliyim :D

0|0
    0|0
  • Vazgeçirmeye çalışırdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...