Spor yapanlar başlama sebebiniz nedir?

Bana üniversite 2. sınıfta çokta tanımadığım bir kız güya espiri yaptı. Göbeğime bakarak kaç aylık dedi. Bana 😡😂Bu bardağı taşıran son damla oldu sonra o sene yani nisanda dönem bitmeye yakın salona gidip 120 günde fit oldum omuz kol göğüs yaptım okula dönünce tanımadı herhaldeki öğrenci işlerinde sıradayken oturdu yan masaya ona bakmamı bekliyor ne kadar acıklı dimi 😊 tabi forma girmemin bir çok katkısı oldu 😉😊sizin olayınız ne? Bu arada resimdekinin aynı gibi bişeydim...Spor yapanlar başlama sebebiniz nedir?

Güncellemeler:
3ay Yapma sebeplerimden biride sigarayı bir anda bırakmamdı yemeğe veriyosun malum kendini
daha çok kilo alında görüntü benim gözümdede kötüleşti

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben de kimsenin fikrine göre hareket etmezdim. ama söyle bir şey var ki sen de kendini fitken daha iyi hissediyorsundur ki o kızın sana zarardan çok faydası olmuş, sağlıklı bir yasantin olmuş. benim spora başlama nedenim sinir stres atmak. bu arada 120 gün bana kalırsa az bir süre taktir ettim benimde 2 ay oldu pek fayda yok sanırım ağırlık calismadigim için. diyeceğim o ki darısı başıma. Sana da her konuda başarılar dilerim demek ki isteyince yapamayacagin yokmus.:) taktir ettim

0|1
    0|0
    • 3ay

Fikrine göre hareket etmedim insanların kilomla alay etmesinden bıktım he fit olunca ben onlara filyavrusu gözüyle bakmadım o karakterde değildim çok şanslılar yerin dibine elli kere sokardım onları ama yapmadım önemli olan kendinle barışık olmak

• 3ay

Haklisin

• 3ay

Teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• keşke bunu biri söyledi diye yapmasaydın,,, ben şişmanken mutluysam,, açıkçası kimse g*tümde olmaz... benim vücut geliştirme kararım tamamen bana ait , yani dünyada yalnız kalsamda gene boksa devam ederim,,, çünkü kendime saygım insanlara saygımda fazla,,

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu bahaneydi sigara içiyodum doktor bırakmazsan astım olucaksın dedi bıraktım daha çok yemeğe başladım ondan sonra salona başladım hırs yapıp o olay işin espiri kısmı 😉 anladın mı

• 3ay

anladım... astım oldun mu peki

• iyi olmuş. bazen böyle insanlar lazım etrafta. bizi kendimize getirir.
    ben de spora başladım. sporu önceden de yapmışlar bilir. spor insanı mutlu eder. dinçlik verir. zayıflatır. bu üçü için başladım.

0|1
    0|0
  • Emeğine sağlık 👏🏻

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben çocukluğumdan beridir hep kuvvetli güçlü olmak istemişimdir..90larda izleidğim Arnoldun filmleri Rambo vs yapımlardan dolayı bilinç altıma yerleşmiş:) çok şükür istediğim yerdeyim şu an ve spor salonun en kaslı en güçlü adamı benim ben antrenman yaparken insanların beni hayranlıkla seyretmesini seviyorum.

0|1
    0|0
  • 56 kgydim. Kız ortamım iyiydi yani yoklultada değildim tipimde iyi derdim neydi bilmiyorum şu an 85 kgyim 4 yıldır düzenli şekilde hayatımı vücut geliştirmeye adamış durumdayım

0|1
    0|0
  • 120 gunde iyi yapmissin

0|1
    0|0
  • Şişmanlıktı şimdi ise vücut geliştirmek için 💪🏻

0|1
    0|0
  • Sağlıklı yasam güzel görünüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...