Aşırı el ayak terlemesınde hastalık derecesınde olanlarınız varmı?

nasıl başa çıkıyorsunuz? tedavısını oldunuzmu? neler uyguladınız kurtulmak için. botoks vs aynı zamanda asırı koltuk altı terı ve yuzkızarması rahatsızlıgı olanlarınızda cevapkayabılır

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• koltuk altından çok küçük bir operasyonla bu illetten kurtulabılıyorsunuz.benımde ellerım terlıyor

0|0
    0|0
    • ben elektrık akımına gırmıştım oda ıse yaradı lakın 1 ay rahat gezdım. ardından terleme yıne basladı bu oyle bır ılletkı normal zamanda sırtın terlemez mesela el ayak terı kesılıyo bu sefer sırtından yuzunden akıyo ter kurtuluşu yok o ter ılla cıkıcak ya off

• bılıyorum ne oldugunu sen olmahyı dusundunmu pekı

• dusundumde vaktım yok.işim aksar.sürekli direksiyon başındayım.belkı bu ısımden ayrılırsam olurum basıt bıse

Erkekler Ne Diyor 2

• yuz kızarması bir ara oluyodu egzamadan ama artık kurtuldum sanrımı elin terlemesi olayıda yapı meselesi bence hormonlarla alakalı olabilir

0|0
    0|0
  • bende fena el terlemesi var ya. 5 dk araba kullanayım direksiyon elimden kaymaya başlıyo fena...

0|0
    0|0
    • erkekler ıcın daha zor olmalı sureklı dısarda ınsn ıcınde ustelık arabada kullanıyorsun bende ehlıyt almak ıstıyorum ama ellerı mşımşırık nasıl kullancam vs dıe cekınuyorum. bıde şişiyoda ellerım yazın terden ayaklarda aynı

• evet benimde el ayak terliyo işte ayakta aynı ayakkabıyı uzun sure kullanırsan koku da yapıyor illet bir şey. ayrıca direksiyonun da deri olmasını tavsiye ederim. yinde sorun oluyo ama deri olması daha iyi yapışıyor ele

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...