Aziz Yıldırımın istifa etmesi gerekmez mi?

Son 9 yılda sadece 2 şampiyonluğu var Fenerin. Büyük olasılıkla bu yıl da şampiyon olamayacak. Bu nedenle istifa etmesi gerekmez mi Yıldırımın?

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• İstifaya bağlı olarak şampiyonluk şansımız artar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Öyle bir adam ki kafası herşeye basıyor tüm braşnlarda üst sıradayız verdiği ekonomik kararlar vs cok iyi hepsi cok iyi ve zehir gibi kafası var süper yatırımlar yapıyor ama gel gelelim ki en büyük sıkıntısı futbolda oyuncu işlerine karışması. bunu bir türlü halledemedik fenerde iyi bir scoat ekibi yok oyuncu alımlarını adam gibi yapsalar Şu an fener bu halde olmayacaktı.! ama işte yararı cok fazla fakat zararıda olunca cok fazla oluyor garip.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım Türkiye nin en büyük mafyalarindan birisi bilmiyorsanız not duseyim dursun şurda istifa edecek bir insan değil kısaca kendisi bırakması lazım

0|0
    0|1
    • 3ay

Başkanlık seçimleri ne zaman?

• 3ay

azimli karakterli hırslı olması güzel olur futbolcularin

• 3ay

Hırslı değil ama çoğu Fenerli futbolcu. Ben bile daha hırslı oynarım yeteneklerin onlar kadar olmamasına karşın :(

• Aziz başkan oley :D
    GALATASARAY'ın en çok şampiyonluğunu gören başkan
    syn Aziz Yıldıvım :D
    as, d:ASD:AS:fAS:fGDS:gSd

1|0
    0|0
    • 3ay

İnşallah bu yıl içinde istifa eder. Ederse şampiyonluk şansımız doğar. Ama etmezse zor bu sezon şampiyonluk.

• 3ay

kalsın ya Aziz Başgan 10 numara adam :D :D :D :D

• 3ay

Kalmasın.

• Sadece iki mi ben gs liyim yanlışın var bence ben yakın tarihte iki tane biliyorum

0|0
    0|0
  • Adam mafya sjjssj

0|0
    0|0
  • Dursun ya ne istifası :)))

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    1|0
  • Futbolla pek alakam yok ama şike olaylarindan önce efsane kadrolari vardi diye biliyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Kimmiş efsane kadro? Bak Fenerbahçe transfere vs hep gs den çok para harcamıştır ama gs hep daha başarılı olmuştur

• 3ay

@sneijder96 o olmazsa bu olmazsa ne farkeder zaten kurulu organize bir takım vardı yapılacak bir kaç takviye falan iyice kırılmaz bir takım olacaktı. yani gs 3 temmuz olmasaydı bu kadar çok kupa kazanamazdı biliyorsun. çünkü 3 temmuz hem Fenere hem beşiktaşa hemde trabzona zararlar verdi. beşiktaşa nasıl verdi bilmiyorum onlarınki Türkiye kupasındaki şeyden kalma sonra bizim kumpasa dahil oldular orası karışık biraz. ama hazard ve diarra geliyordu dostum ister inan ister inanmaz gün saydığımız günler oldu gelmeleri için. tatillerinin bitmesini bekliyorduk. bir kaç daha isim vardı ingiltere liginden ama hatırlamıyorum.

• 3ay

@OğuzHan1272 Görüşüne saygı duyarım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Dursun ozbek istifa istifa diye tabiro caizse kicimizi yirtan biz daha yeni super kupa aldik artik fenerin aziz yildirimin istifasi cok cok gec kalmis birsey bu arada da faa

0|0
    0|0
    • 3ay

Aziz yıldırım bu yıl istifa ederse Fener şampiyon olur. Etmezse olamaz.

• 3ay

bu sezon sampiyon GALATASARAY

• 3ay

Yok ya yine Beşiktaş olur bence.

• Bence komole kafasina sevsin kurtulaim

0|0
    0|0
  • Tamam dayıcım

0|0
    0|0
Yükleniyor...