İskoç kadınlar kocalarının etek boylarına karışıyor mudur?

Soru komiklik içindir, ne saçma soru falan demeyin.

Fikirlerimizi ortaya koyalım, ben iskoçlu olsam diz üstünü yasaklardım!

0|0
26|49

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• Etek değil kilt.

İskoçlu değil İskoç.

Cevap: Gülmedim.

8|5
    2|1
    • Etek olayını zaten komiklik katmak için dedim 1.

2. iskoçlu olayını bilmiyorum ne kadar takıldınız buna. görende hatasızsınız sanacak.

gülmemiş olabilirsin tercih meselesi yazmana gerek yoktu. ben güldünüz mü diye sormadım

• okumuyorum okumayacağımda çok sıktın ya uza artık. edebiyat öğretmenliğine devam ediyorsun o kadar iyisen diplomanı eline alıp öğretmen olsaydı güzel öğrenciler yetişdirseydin.

• üstad, yine en iyi cevabı vermişsin ama anlaşılamamışsın.

• türk zihniyetiyle iskoçları yorumlarsak ortaya böyle bir soru çıkıyo demekki :) iyi ki de iskoç değilsin boşver zaten o etek geleneksel olarak giyilen bişey sanmıyorum kadınlardaki gibi oldugunu düsünmüyorum, kıskanılmaya açık bir durum bile degil empati kurayım desem o da olmuyo bence sen dizüstünü yasakla gitsin

0|0
    0|0
  • link :):):):):)

1|0
    0|0
  • iskoç kocalara ölüm

0|0
    0|0
  • evet iskoçyadaki maço kadınlar erkeklerinin etek boyuna karışıyordur . ama kocaları yanlarında yokken diger erkeklerin bacaklarını kesiyorlar . mini etek giyen etkeklere laf atıyorlar hatta . sokak başlarındaki trafolara yaslanıp çekirdek çitleyen serseri kızlar var ki onlar tam pislik , gece evine yürüyerek giden etekli adamlara laf edip cimcikleyen öpmeye çalışan taciz eden kadınlar var . bence o yüzden iskoçyadaki kadınlar kocalarının geç saatte dışarı çıkmalarına da karisiyorlardır .

0|1
    0|0
  • Zenci iskoç erkeği varsa kesin karışıyorlardır...

0|0
    0|0
  • ben İskoçyalı olsam

veya ben İskoç olsam,

klltimle frikik verir, hem gösterir hem de elletirdim.

0|2
    1|0
  • :) aklını seveyim bu saatte en orjinal soru :) valla daha bir hafta once ortaköyde gördum adam dızustu gıymıstı karısıda yanındaydı ama beyaz uzunda corabı vardı belki ondan kızmamıstır

1|0
    0|0
    • ahahaha :)) kalın siyah çorap olmalı bacakları belli etmemeli!

• zuhahaha ayy bilmem ki ben bekleezdim ama bekleyecekler vardır tabi :D

• ya merak etme zaten bu ıs turkıyede olsa bızım erkeklerın etekleri temmuz ayında bıle ruzgardan acılırdı :)

• Etek giyen erkekten koca olmaz.

1|0
    0|0
  • allahtan ekose giyiyorlar. ya mini bu sene modaymış diyen olsa? :D

0|0
    0|0
  • 1 hafta tatil icin gitmistim. Bitane etekli erkek görmdim.

0|2
    0|0
  • Sorularım tutuluyormu bilemedim bir dejavu daha yaşadım flkdgklfd

link

0|0
    0|0
  • Bunlar avlanırken giyerlermiş az önce baktım ama ne alaka :) Karışamazlar onların bir standartı vardır :)

0|0
    0|0
    • avlanırken mi DDD:DDD:DDD:

• Evet öyle yazıyor :) Hatta ingiltere kralımı ne yasaklamış ama onları dinleyen olmamış.Zaten belli dönemlerde giyerlermiş :)

• Bizim Burada İskoçlu Bir Abi Var Durmadan Dayak Yiyor Karısından.

1|0
    0|1
  • ben bilmem eşim ne derse o

0|0
    0|0
  • Yok zaten boyu belli o giydiklere şeye kilt diyorlar sanırım içine don giymezlermiş bence ona karışıyorlardır.

0|0
    0|0
  • Erkeklerde etek ne kadar kullanışlı diye soran son iskoç geçen hafta ölü bulundu :D kendisi etek boylarıyla ilgili yeni bir araştırma üzerindeydi.. Polis kareli etek giyen katilin peşinde..

(diye bir haber çıksa?) :D

0|0
    0|0
  • link

başlarına ibrahim tatlısesin başına gelmesin diye diğer tedbirleri aldırırdım

1|1
    0|0
  • Soru ilginç ama o "iskoçlu" kelimesini kullanman çok kötü.

0|1
    0|0
  • saçmalama onların boyları standart biz halay kıyafeti giyiyor muyuz normal günlerde hayır onlar içinde aynı şey geçerli.

0|0
    0|0
  • Kendinizi güldürmek için başka bir milletin geleneksel kıyafetine bile dil uzatıyorsunuz ya helal olsun.

0|0
    0|0
  • komiklikte olsa hakkaten güzel soru tebrikler :)

0|0
    0|0
  • yok canım niye kıskansınlar

0|0
    0|0
  • ibretlik soru giyimime karıştırmam iskoç erkeği olsam hanımım karışamaz yeminnen:D

don kardeşim sana helalinden 5 don:D

0|0
    0|0
  • kesin karışıyorlardır da

iskoçlar evden çıkınca hemen eteklerini yukarı kıvırıyordur

0|1
    0|0
  • Bence süper bir soru çok iyi yakalamışsın , ben erkeğin etek ve pembe pantolon giymesine karşıyım.

0|0
    0|0
    • pembe pantolon giyen erkek hafif yumuşak erkektir.

• yok ya yumuşak falan değil bitane müşterim var kıvırcık saçlı bildiğin pembe renk kot giyiyor acayip taktım adam ya...

• Soru komiklik içindir, ne saçma soru falan demeyin.

Yapma şunu işte ya ne güzel kendimce dalga geçip eğlenecektim bütün hevesim kaçtı.

0|0
    0|0
  • bu sefer güldürmedi :((

1|0
    1|0
  • Ofside a düsşmesini istemez tabi :D

0|0
    0|0
  • yok yaa bayanlar mini giyiyorsa erkeklerde giysinler serbest.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 25

Yükleniyor...