Yoruldum Yardım Edermisiniz?

Normalde yazasım yok Gece gece biraz uzun olacak kusuruma bakmayın dilerim okursunuz

bir internet sitesi yaptım amacı barınak hayvanları ve bakıma muhtaç hayvanlar için bağış toplamaktı.

Projede birkaç kişi var Bazılarını belki tanırsınız. İsim vermek istemiyorum Siteyi açalı 1 ay oldu 4 ton mama dağıtıldı her gün yardım var. Alınan verilen herşey sitede yayınlanıyor. (Aylık yardım için 46 kişi gönüllü oldu)

Fakat başka birkaç hayvan sever platformu bunları tanırsınız! bizi şikayet etmiş. (yardım bagış kelimeleri) resmi kuruluş olmadığımız için kullanamazmışız 15 gündür orayı değiştir onu kaldır bunu kaldır artık hiç yok

Üşenmemişler facebook sayfasında ki yazılan yorumları vs... tek tek kontrol edip not alıp kanıt diye sunuyorlar Birşey olacağını sanmıyorum sadece balta vuruyorlar Her gün yardım var İyi gidiyordu. Bugün iki kişi karakola çagrıldı Yarın öbürgün kardeşim ifade vermeye gidecek Üzgün üzgünüm. Kimsenin cebine 5 kuruş girmedi kat kat çıktı.

Belki Boş işler diyebilirsiniz İnsanlarada yapmak gerek... Ukalaca olurmu bilmiyorum ama Onun içinde yeni bir oluşumun Türkiye temsilcisiyim oda yeni oldu 2 aylık mevzusu var onlarada sunum yapacağım matah birşey değil Elimden bu geldi birşeyler olacak neyse böyle şeyler yaşadığımı hissettiriyor ama yıldım yoruldum ne yapabilirim

Şimdi dayak yemiş gibiyim

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• benim bildiğim kuruluşlar var hangileri bunlar ben bazılarında gönüllü çalışıyorum boş iş falan değil insana yardım et hayavana diyen biri de bir zahmet g*tünü kaldırıp kendi yapsın oturduğu yerden akıl vereceğine

1|1
    0|0
    • haysev var mı aralarında evet ya da hayır dersen

• sevindim herşey gönlünüzce olsun :)

• bak :D gönderimden sonra ki kare link

Kızlar Ne Diyor 5

• İyi şeyler yapılınca baltalayan kıskanç zihniyet ne yapabilirsin bilmiyorum ama Allah sabır versin ne diyeyim yazık

1|1
    0|0
  • ıyı nıyetın kalktıgı bır zmanda kmse anlayamaz nıyetını o yuzden farklı yollara basvurabılırsınz ..dusunmek arastırmak lazm bu zmana kadr gelmısınz bnce yorulmayın hayırlı bır ıs yapıyorsunz ne guzel ne mutlu

0|1
    0|0
  • bunların sebebi insanları kandıran öyle dernek kuruluş çok bağış toplayanlar çok ve insanlar kandırılıyor sıkı tutmaları normal insanlar artık kimseye güvenemiyor

0|1
    0|0
  • site-kuruluş falan değil de bağlı bulunduğunuz belediyelere gidip "gönüllü çalışan" olabilirsiniz.

1|1
    0|0
  • olanların sorumlusu sen diilsin , moralsizliğe gerek yok. heyiflen.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Keşke yasalara uygun yapsaydınız keşke be kardeşim, gönlünüzden geçeni anlayabiliyorum yardım etme amacında kurmuşsunuz ancak yolunuza taş koymak isteyenler elbet olacaktır. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak adına gerekli izinleri alsaydınız keşke

0|1
    0|0
Yükleniyor...