Türk hakemler yabancı oyuncuların ne dediğini anlıyor mu?

hani maçlarda olaylar yasandığında hakem herhangi bir takımın oyuncusuna sarı veya kırmızı kart gösterdiğinde veya haksız faul ,penaltı oldugu düşünüldüğü zaman yabancı oyuncular mesela, hakem türk diyelim fırat aydınus cüneyt çakır falan itiraz ediyolar bir şeyler konusuyolar kendi dillerinde konusuyolar sanırım tabiki hani onlar konusurken türk hakemler onların ne dediğini anlıyo mu ne konusttugunu falan dil bilyolar mı yani bunu merak ediyodum bir sorayım dedim :) :ddd

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• süper lig hakemleri zorunlu ing öğreniyolar o dil olmadan süper ligde hakemlikte yok

gerisi artık onlara kalmış başka dil öğreniğ öğrenmemek çoğu futbolcuda biliyor zaten ingilizce dünyanın ortak dili oldugundan yani, misal gençlerbirliği TD fuat çapa kayseriye gitti hemde çok iyi bir parayla anlaşarak adam 7 dil biliyor, 7 dil bilen TD oyuncularla daha iyi diyalog kurabiliyor hemde tercübana gerek duymuyo yönetim o kadar, özetlersek çoğu hakem biliyor türkiyede PTT.1.ligdede bilen çok... bizim peder 10 yıl hakemlik yaptıydı az buçuk bişiler kaptık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• örnek verdiğin hakemler ingilizce biliyo zaten. bilmeyenler de itiraz edene no no der gönderir yanından ya da hiç cevap vermez maçın ortasında oturup pozisyon tartışçak değiller ya :)

0|0
    0|0
  • Yabancı oyuncu İngilizce filan bilmiyorsa el kol hareketleri ile hakemle anlaşır. Süper lig hakemleri İngilizce biliyordur diye düşünüyorum. Ama karşısında tabi bir ispanyol,fransız ya da başka bir milletten oyuncu varsa ilk söylediğim geçerli :)

0|0
    0|0
  • o kadar para alıyorlar bir ingilizce kursu zor olmasa gerek

0|0
    0|0
  • İngilizce. :(

0|0
    0|0
  • Zaten ne diyebilir fuck ! motherfucka ! bu tarz hep dgjhks

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ingilizce konuşuyorlar veya bilmiyorsa el kol hareketleri yaparak mesela dirsek attı diyelim o hareketi gösteriyor.bu şekilde.ama genel olarak zaten faul dendimi kasıtlı engelleme hareketi olduğunu anlar:))

0|0
    0|0
  • hahaaaayytttt hiç bukadar gülmemiştim :)))))))) sormakla iyi etmişsin :D :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...