Vücut geliştirmek istiyorum. acil yardım

selam arkadaşlar 1.88 boyunda 78 kgyum.

bir an önce vücut yapmak istiyorum. sonrasında ise savunma sporlarından birine başlamak istiyorum.

hedefim savunma sporu kick box gibi fakat önce vücut dediler bana.

vucudum ne kadar sürede gelişir düzenli çalışırsam ve günde kaç saat çalışmam gerek.

teknikleride belirtin evde de çalışabileyim saygılar...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sana tek tavsiyem şuan başlama spora.

Bak yaz geliyor tüm ergenler akın etti salonlara tıklım tıklım her yer hem denize giricez vücut olsun aklı hemde okullar tatile girdiği için liseli zibidiler doluştu ve sinirim bozuldu benim ara verdim.

Kış başlayınca başlıyacam şimdilik MMA devam ediyorum eğer vücut yapıp hava atıcam peşinde değilsen direk MMA yazılabilirsin , savunmanın kralıdır emin ol kick boks felan hikaye. :)

0|0
    0|0
    • MMA yi biliyorumda beni boyle kabul ederler mi?

Zayif azckda gbekli uzn boylu olarak?

• Etmezler mi. :) Orda sana özel program uyguluyolar zaten o vücudun varya body'e gittiğinden çok daha sert çok daha güçlü olur ama işte body gibi şekil olmaz mesela baklava felan. :) Sert spordur ama sporun kralıdır uzun süre boks kick boks felan yapmış birisi olarak MMA'nın yerini hiç bir spor tutmuyo gerçektete etkisini anlıyosun

• Hic savunma sporuna gitmedim ama mma yi dusunuyorum.

Umarim bir sorun olmaz

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 ay body yap,2 saat çalış.

0|0
    0|0
  • spor merkezine gitmeye ne dersin ya da danışmaya ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende evde dambıl filan çalışıyorum ama daha çok pazı ve ön kol yani bilek çalışıyorum 3 set 12 yaparken şimdi 20 15 15 yapıyorum zamanla dahada çıkarıcam. Yani gelişme yok değil var ancak spor salonuna gitmek daha iyi kendi kendine zor oluyo

0|0
    0|0
  • Düzeli çalışırsan 3-4 ayda belli gelişimleri farkedersin. Ama çok yapılı bir vucut sahibi olmak istiyorsan 1- 1,5 yıl en az

0|1
    0|0
    • hap tavsiyen var mı?

• Hap vs çok zararlı kardeş kullnama kesinlikle. İleride çok ciddi sağlık sorunları oluşuypr

• peki

• Doğru demişler önce sağlam bir vücut olucak sonra spora başlıcaksın ve şunu unutma kick boks çok acı çektiren bir spordur boks gibi basit değildir özellikle bacak kaslarını geliştirmelisin yoksa bir müsabakadan sonra 1-2 hafta acı çekersin o low kickler heleki rakibin sağlamsa adamı öldürür öldürür

0|0
    0|0
  • Ben spor salonuna gidiyorum.1 ay oldu ve gelişme var. 1 78 boy 73 kiloyum.Vücut yapıcaksan spor salonuna başlamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • evde çalışaiblirsin bunu için 2 tane dumbel alman yeterli internette ki hareketleri yaprsınnn

0|0
    0|0
Yükleniyor...