Neden bu düşmanlık?

Bence; Türkiye'nin en büyük sorunu FENERBAHÇE ve GALATASARAY gündemden bir an bile olsun düşmeyen bu Türkiye'nin en büyük 2 kulübü neden birbirine bu kadar düşman hatta bunun için cinayet işleyebilicek kadar nerden geliyo bu düşmanlık fikri olan var mı ?

Güncellemeler:
Düşman dediğim için her iki taraftan da özürdilerim gezi parkı olaylarıyla gerçek anlaşıldı istenildiği zaman sadece fb ve gs değil bütün taraftarlar omuz omuza yürüyebiliyormuş.

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Taraftarlar hiddetleniyorlar belki de günlük hayatlarındaki stresi orada dışa vuruyorlar. Spor dostluktur derler oysa hep. Yurtdışında hiç böyle değil İNSAN gibi spordan zevk alıyor iyi vakit geçiriyor taraftarlar

0|1
    0|0
    • aynen öyle sanırım Türkiye mizin çözemiceği tek mesele FB ve GS

Kızlar Ne Diyor 5

• futbol izlemesini bilmeyen bir milletiz. taraftarlığı gerekirse cinayet işlemek olarak gören manyaklar var.

0|1
    0|0
    • yalnız asıl mesele neden fb ve gs neden bu kadar nefret ediliyo birbirlerinden bende bir fb taraftarı olarak gs yi severim ancak taraftarı beni çok soğutuyo.

• Sporun amacını unutmuşlar...

0|1
    0|0
  • bilmemki.

0|0
    0|0
  • Aslında fikrim yok,ama öyle işte.

0|0
    0|0
  • Kendi adıma konuşayım elimde değil nefret ediyorum Fenerden..

0|0
    0|0
    • işte bu düşmanlık sizin gibi insanlar yüzünden oluyo benim türkiye liginde FB den sonra en sevdiğim takımdır GS ama taraftarı beni takımdan soğutuyo. Neden nefret ettiğini bize açıklayabilirmisin

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadece bilinçsizlik futbol bir zevktir izle yenmek var yenilmek var tabiki tatlı tatlı arada kızdırıcaksın arada takılcaksın ama holiganizm nedir yahu kavgalar dövüşler ben gsliyim babam fbli gayet gzl anlaşıyoruz. Mesela bu akşam geldi eve bir kupa alabildik sonunda dedi güldü bnde dedim ne kupası teneke kupasımı verdiler falan oda güldü yani biz böleyiz :)

0|1
    0|0
  • '' Avrupada başarısız olunca bu başarısızlığı örtbas etmek için anlaşmalı olarak GS'li yöneticilerle birbirimize sallamaya başlardık '' Ömer Çavuşoğlu

Olayın bu boyuta gelmesinin sebebi budur! Daha sonra yıllarca bu insanlar birbirine salladıkca salladı, her derbide futbolcular ortamı gerdi, gırtlak gırtlağa geldiler bu konuşmalarla bu görüntülerle büyüyen, eğitim seviyesi düşük bir nesil ortaya çıktı bu şekilde önü alınmaz bir hale geldi durum bundan sonrada bu sidik yarışı kolay kolay bitmez.

0|1
    0|0
  • ana neden cehalet

0|1
    0|0
  • Heriflerle apaçi diye dalga geçildi adamlar sloganı herkesten fazla benimsedi:

Çok güzel abilerimiz var.. Şu abimiz var 5 kişiye dalar "anadın mı?" Bize kim yamuk yapabilir lan pampa!? Döner bıçaklarıyla dalalım! diyen bir dandik nesli yetişti..

Sinemada nasıl oturulur, otobüste seyahat nasıl edilir, maç nasıl izlenir bilmeyen bir hanzo tayfası nüfusa karıştı.. Saçlar dikik tepede gözlük kot götten düşük acayip tipler bunlar.. Yakışıklı desen değil çirkin desen değil.. Aslında ne bok oldukları belli değil.. Sonuçta memleketin içine zıçtılar ismi derbi gerginliği konmuş oldu..

0|1
    0|0
  • cehaletten. kendine koyu taraftar diyen adam benim babam senin babanı döver mantığında rakip takıp taraftarıyla tartışıyo. futbolcular yöneticiler milyonları cebe indirirken kıçına don alamayan taraftarlar aziz yıldırım ünal aysal kesiliyolar.

0|1
    0|0
  • Gerçekten ilginç ve çok da gerekli olmayan bir durum. Dünyanın çoğu derbisinin doğduğu bir siyasal neden var ancak gs fb durumunda günümüzde herhangi bir sebebi yok düşmanlığın. bir maç oluyor reyhanlı unutuluyor

0|1
    0|0
  • bence en büyük sorun klavye delikanlılığı adamlar forumlardan atışıyo birbirine küfür ediyo bizim insanlarımızda çabuk gaza gelen bir millet olduğu için aşırı saldırganlaşıyo

0|1
    0|0
    • katılıyorum sana sanal alem o kadr tehlikeli bir hale geldiki bazı ortalığı karıştırmak istyen kişiler bunu internet üzerinden kolayca yapabiliyo

• evet var heryerden geliyo hem tavanda hem tabandan

0|0
    0|0
  • Aslında futbol için dusmanlik niye futbolcu parayı cebe indiriyor millette ne olur?

0|0
    0|0
  • 6sliler kibirli

0|1
    1|1
    • bak arkadaşım bende Fenerbahçe taraftarıyım ancak süper ligde fb den sonra en sevdiğim takımdır GS ama taraftarı beni futboldan çok soğutuyo sürekli bir laf atma çabası bir dalga geçme çabası milleti birbirine düşüryo tabi bizim taraftarda onlardan geri kalmıyo ne yazık ki..

Yükleniyor...