Kadınların 100 sırrı varsa eğer, Bunun 99'unu erkekler bilir; ama 100.sünü şeytan bile bilemezMİŞ .. :)?

Kadınların 100 sırrı varsa eğer, Bunun 99'unu erkekler bilir; ama 100.sünü şeytan bile bilemez ..Huxley 'leyın bir sözü.. nekadar doğru nekadar yanlıs yorumlarınızı beklıyorum .. :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 99 unu bilenin elinden öperim biz erkekler 1 ini biliyoruz 99 u şeytanı korkutan kısmı BENCE

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iki kadın arasındaki sözsüz iletişimi çözebilmek kadar zordur heralde bunu bilmek

0|1
    0|0
    • aya merdıven dayamak gıbı bır sey bu ozaman :)

• bunun yanlıs ya da dogru olduğuna nasıl karar kılıyorsunuz kafanızda gecen onca seyı bukadar detay sunarak kurcalamak aksam yastıgınıza kafanızı koydugunuz da beyninizin artık yorulmus oldğu hissi vermıyor mu? gercekten merak ettıgım bir durum

• gece düşünmüyorum.bence öyle insanlar zihninin açık olduğu saatleri uyumadan önceye denk gelenler.ben ders çalışmak için saati 3 e kurardım mesela.ama sorun güzel.hiç düşünmedim.bence fazla detaya inmek zorunda olmasam neden uğraşayımki.mutlaka bişeyler sezilmiştir ya da kuruntudur sadece.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...