Matematigi hayatınıza dökün desem ne dersiniz ? soru detayında dedigim gibi kim söyleyebilir ?

(+) Gereksiz insanları başına toplama

(-) Kim olursa olsun sana kattığı birşey yoksa hemen onu hayatından çıkart

(/) Kimse için hayatını bölme, yaşamaya devam et

(x) Gerçekleri kendi yüzüne de olsa çarpmayı bil

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• + yobaz insanları aynı odaya toplardım birbirlerini yesinler diye

/ -sporumu kimse için bölmezdim asla asla aslaaaaa. bölmem de zaten.

X yine olsa yine çarparım iki tane o salak kıza

veeee -(EKSİ) ks'de beni eksileyenleri bulurdum niye yaptın panpa ben haklıyım derdim :D:D:D

0|1
    3|2

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Matematiği hayatına dökemezsin çünkü hayat zaten matematiktir. Sadece matematiği görürsün ve anlarsın.

Etrafında olup biten herşey differansiyel denklemlerle açıklanabilir, ancak bu denklemlerin geneli lineer olmadığı için çözümleri çok zor.

Aşk ı ele alalım. Aşık olmak için neler gerekir sence, belli bir yaş?, belli bir hayat görüşü? Hormonlar? Havanın sıcaklığı, nemi vs? Genetik? Bunlarla belki bir denklem oluşturulabilir :) ama dediğim gibi, karışık olur :)

1|1
    0|0
  • her ne yaparsan yap hayatındaki son işlemi Etkisiz elemanla ( 0 yani sıfır ile) yaşadığın tüm hayatı birbirine çapıp herşeyi feda etme!

0|1
    0|0
  • mutluluğumu ifade eden ve her geçen gün artarak büyüyen bir sayı vardı. o sayı günden güne arttıkça mutluluğum katlanıyor büyüyordu. bir gün o sayının başına gelen basit bir - işareti herşeyi mahvetti.

0|1
    0|0
  • (-) Kim olursa olsun sana kattığı birşey yoksa hemen onu hayatından çıkart .. buna katılıyorum sonsuza dek...

0|1
    0|0
  • gerçekten insan olanların turevini almak isterdim sonuclari gercekten degerlidir.

0|1
    0|0
  • Ne kadar çarparsam çarpıyım,ne kadar toplarsam toplym sonuş hep 1. O da Esila19.

0|1
    0|0
  • iyimiş sevdim bunu

0|1
    0|0
Yükleniyor...