Basenim erimiyor? Lütfen sorumu görüp cevaplayın acil? Cevaplayanlara +1 vereceğim?

Arkadaşlar basenlerim erimiyor bacaklarım için herkes ince desede bana göre oralardada yağ var göbeğimde var biraz ama basenim beni baya kötü gösteriyor spor salonuna gidecek vaktim olmuyor ama basenimden kurtulmak istiyorum daha doğrusu 60 kiloyum tahminen 10 kilo falan vermek istiyorum çevrede koşacak alanımda yok açıkcası evde spor tek başıma sevmiyorum arkadaşımda sürekli boğaz derdinde zaten öğlen 12de bile kapıma dayanıyor. Ne yapmam lazım evde yapılabilinir diyet önerir misiniz?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• egzersiz yap. akşam yemekleri yemek yeme. sabah kahvaltısını güzelce yap. öglen yemegini az öz ye akşam acıkma. 2-3 lt su iç. düzenli beslen ve squat yap

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bölgesel zayıflama diye bir şey yok ki. Şöyle beslenirsem direkt basenlerim gider diye bir şey de yok. Basen ayrıca dietle gitmez. Basenlerini çalıştıracak egzersizler yapmalısın. Ha hamur işi genelde direkt basende kilo yapar hamur işini kesmen gerekir. Birde genetik olarak vücut yapın basenliyse işin biraz daha zorlaşabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Diyosun ki fazla kilom var salona gidecek zamanım yok evde çalışacak zamanimda yok sadece diyetle olabilecek işte değil tamam diyetle kilo verebilirsin ama hoş bir görüntüye kavusamazsin😄😉

1|0
    0|0
  • Bisiklet yürüyüş eritmiyor mu?

1|0
    0|0
  • beni dinle yeter

1|0
    0|0
    • 3ay

Söyle

• 3ay

Saçma bulamam burda aktarlarda

• 3ay

Kırmızı bal başka işe yarıyo deneme yani dkskdmdkd

• Diyet değil sende zaten kilo yok tek çaren bölgesel spor yapmak

1|0
    0|0
    • 3ay

Spora gidemiyorum ki

• 3ay

Ya basenim erise yetecek haldeyim armut vücutluyum yaaa

• 3ay

İşte squat basen eritmez bu yanlış bilinen birşey

• özelden yazar mısın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yürüyüş yapacak yerde mi yok?
    Her gün 5 durak mesafesi yürüsen , akşam 17.00 dan sonra yemek yemesen. Ünlü gıdaları ve şekeri biraksan yine kilo verirsin.

1|0
    0|0
  • Bence bunlara internetten veya youtubeden bak çok faydalı videolar var o egzersizleri her gün yaparsın aksatmadan

1|0
    0|0
  • basen kendi kendine erimez. Bir şeyler yapman lazım. Misal ben 50 gün sonunda sporla iki kilo verdim ama yedim ama ama ama sporumu da yaptım. Yetmedi ya:-( ben de diyete başlıcam galiba. çikolata diyeti

1|0
    0|0
  • Edve spor yap yuruyus

1|0
    0|0
    • 3ay

Evde spor yaparken sıkılıyorum squat yetmiyo ki

Yükleniyor...