Ks de yeni kategori açılsın diyorum

yıllardır akrabaların yakışıklısın sen demesiyle, veya teyze ve annelerin güzelim beni diyerek, kendilerini iyi sayan fakat, sosyal ortamlara karışınca kendilerinin esasında pek de farklı olmadığını düşünüp çevresine olan güvenini yitirmemek için burada özgüven arayan, bunun için sürekli tipini soran TİP kategorisi olsun, tipim nasıl diye soranlar orda link versin. biz de oylayalım. orada izlesinler haftanın en tip'ini seçelim. hem onlar mutlu egosunu tatmin eder, hem biz yorulmayız, hem rekabet ortamı oluşur, hem de ... vs baya bir hem var saymakla bitmez açılsın bence? siz ne dersiniz.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bir bot yazılmalı.. Yüz scan faktörünü etkin kullanarak kullanıcıya mesaj yollamalı..

Tarama sonuçlarında: Bok gibisin, İnsana benzer yaşam formu veya Mükemmelsin bot olmasam ilk seninle sevişirdim gibi cevaplar verebilsin..

Yapay zekanın nimetleri sonucunda bu kardeşlerimizi organik zekalardan uzak tutmuş olacağız.. Bu kıssadan bana düşen pay ise beyin bedava mk.. sdgsdf

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• diğer kategoriler iflas edecek noktaya gelir.

0|0
    0|0
  • hahahah zincirleme isim tamlamasına kasmışsın değer mi?

0|0
    0|0
  • Ondan sonra önüne gelen sormaya başlasın siteyi katlederler :D

0|0
    0|0
  • bence yanlis olur insanin dis gorunusuyle yorum yapicagiz ve oylama hos olmaz bir insan elestriye acik degilse zor olur bu...insanin psikolojisini dahada bozariz...sorulara yardim amacli bir site degil mi

0|0
    0|0
    • sen yenisin galiba

• evet yeniyim de :D ama yazik olur yaa ya cirkin bir seyse :D elestriye acik degilse acirim ben ya

Erkekler Ne Diyor 1

• sende onlardan birisin

0|0
    0|0
    • henüz öyle bir soru sormadım. gizliden cevap vermeye gerek yok dostum ben herkesi seviyorum

• bunu sen engelleyemezsin, napalım seni allah yarattı sevcez, mecbur. sen beni engelleyenlerdensindir muhtemelen

• ne engelleyecem ne işim olur senle yaa tipine baktım yorumunu okudum düşüncemi yazdım hepsi bu. neyse bye

Yükleniyor...