Adam haklı galiba?

Hoca sil şu twiti aamk şampiyon olamıyoruz.Adam haklı galiba?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Sorun tweet değilde, tweet sahibini teneke baglayip kovan şahis sanki. Ama bir galatasarayli olarak baskaniniza sahip cikmaniz görüşündeyim :D

0|0
    0|1
    • 3ay

Sahip çıkmasakta gitmiyorki ne yapak kök saldı kulübe. ölmesini bekliyoruz artık. şunu diyip durmayın artık sıkıldım.

• 3ay

Ben de artik sizin gibilerle ugrasmayacagim merak etme, hala ayni yerdesiniz, hala ortaya atilan her kemiğe inanip kuyunuzu kaziyorsunuz. Yeni kemiginizde feto. Bu birkaç yil daha susturur herhalde sizi.
      Atatürkçü kimliğini bozmamis bak sen. Önce kendisi Ataturk'ün giydiği o şerefli Türk uniformasini giyseydi de inansaydim. Asker kacagi bir herife yüklediğiniz anlamda goz yasartici doğrusu.
      Özet olarak, devam edin kardeşim, anlaşılan siz de memnunsuzunuz halinizden biz de :)

• 3ay

De hadi git bb

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerden bir cacık olmaz bu sene geçen sene hazir Galatasaray kotuyken devre arasinda Vitoru kovup Ersunu getirip Şampiyon olacakti ama yapmadılar bu sene ise Şampiyon olamaz Fener.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Temmuz 2014 heyt be hayırlısı diyelim :D

0|0
    0|0
  • :D şimdi advocaat ıda suçlamayın

0|1
    0|0
    • 3ay

Ben artık kimseyi suçlamıyorum. sanırım herkes bu sefer yönetimi suçluyor.

• 3ay

Aziz Yıldırım döneminde size açık ara üstünlük sağladık bütün kupalarda

Yükleniyor...