Karbonhidrat almadan fitness yapsam başarılı olmazmı?

low-carb yani düşük karbonhidratlı diyet yapıyorum :) yani süt ve yoğurt bile yasak meyve yasak ekmek yasak baklagil yasak nişastalı herşey yasak... şimdilik sadece kendi ağırlığımı kullanarak bikaç klaisk hareket çalışıcam squat push-up mekik falan... push -up 'a duvarda yapmaya başladım... squat çok zor yapıyorum hemen kramp giriyor kaslarıma :( ... neyse karbonhidratta protein giibi kasları besler... sizce karbonhidratsız olmaz mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef olmaz sana enerji veren şey karbonhidrat, hiçbir diyette karbonhidrat sıfırlanmaz zaten

1|0
    0|0
    • 3ay

o zaman yağ seviyemi azaltıp bu diyeti bıraktığımda yaparım :(

• 3ay

Her gün günlük alman gereken kaloriden 1000 kalori daha alırsan haftada 1 kilo verirsin, ama bunu spor ile dengelemen gerekiyor. Benim kilo veren bir arkadaşım var fakat zayıf olmasına rağmen lastik gibi yağ var vücudunda, low carb vücudu şaşırtmak için arada yapılabilir

• 3ay

teşekkürler bilgi için :)

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz herşeyi yasaklamışsin o ne öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İyide karbonhidra dusuk diyosun karbonhidrat ait herşeyi kesmissin yani sıfır karbonhidrat ee güç nerden alican neyle agrllik kaldirican bu seni psikolojik olarak bile etkiler baklagil aksine diyette onerirm ben çünkü glisemik endeksi düşük pirnc gbi makarna gbi değil sirun karbonhidratın haytindn çıkarmak değil mutfak terazinle ölceerek yemek günlük harcadığınız kalori yedgimin ustunde olarak olur

0|0
    0|0
  • zayıflama odaklı bile olsa karbonitrat hareketleri düzgün ve tam yapabilmen için önemli hocana sorman daha doğru olur.

0|0
    0|0
  • Olur sadece zaman uzar

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • olmaz yarın detaylı yazarım sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1