Boyumun kaç olduğunu bir türlü anlayamadım

arkadaşlar boyum metreyle ölçünce 162 ama bakın kimle tanıştıysam kimle 178 180 im diyor aramızda bir iki santim kalıyor. sınıfımın en uzunlarındanım hatta direk farkedilen bir boyum var, türk milleti biraz boy konusunu sallıyor sanki herkes yüksek söylüyor çoğu erkekten uzunum sınıfımda da ikinci en uzun kızım ve lise sonum ama sınıfın en kısası 158im diyor imkansız yani. bende eminim boy ölçümden. sizce türk milleti penis boyu gibi bunu da mı abartıyor

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• hee bende penisime 1 karış ekleyerek söylüyorum :D

0|0
    0|0
    • abim üroloji okuyor bilimsel normal bir penis 7-13 cm arası olur ama türk erkeklerinin maşallahı var

• bence problem abinde

• heee abimin kafasına esmiş tüm tıp üroloji kitaplarında 12-20 kısmını karalayıp bundan sonra 7-13 yazmış

Erkekler Ne Diyor 10

• genelde insanlar boylarını şu alışveriş merkezlerindeki 1 lira atıp ölçen cihazlarda ölçüyor. tabi ayakta topuklu ayakkabı saçlarda biraz yukarı kabardıysa kafadan 5-6 cm fazla ölçer.

0|0
    0|0
  • kızlar genelde 3-5 santim büyük söyler erkeklerin penis boyunu büyük söyledikleri gibi güzel bir benzetme olmuş :)

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşım da 178 olduğunu idda ediyo gözlerim onun burnuna geliyo yani bunu ona söyledim 161 çıktım metreyle dedim imkansız falan dedi ama eminim, ben hep uzun boylu erkek severim sen de kısasın demek ki diyince yalanladı hemen sen yanlış ölçtün dedi

• biraz fiziğe takıntılıyımdır, bide sürekli boyum için çok iyi ya 165 yer cücesi türk kızları gibi değilsin diyolar 161im halbuki demekki millet ekleye ekleye ne hale getirmiş boy kavramını

• boy önemlidir ama fizik sadece boydan ibaret değil :)

• Tek kelime için kategori değiştirmek gerekmez bence.

0|0
    0|0
    • sonradan farkettim kategori yanlışlığını haklısınız, iki sekme açıktı sağlığa açıcaktım cinsellik sekmesine açmışım

• Yine de sorun yok. :D

• Önemli olan boyu değil işleviydi hani

0|0
    0|0
  • senınle tanısanlarla gorsutugnde ayagında topuklu varsa normal 178 die tahmin edilmen :))

0|0
    0|0
    • hayatta topuklu giymem hep düz taban hatta ince tabanlı babet falan giyerim

• sanmam abartilmaz daha iyi işte minyon olman avantaj...:)

0|0
    0|0
  • yine yanlış kategori o yuzden söyle cevaplıyorum mast. yap boyun uzasın =)

0|0
    0|0
    • sonradan farkettim kategori yanlışlığını haklısınız, iki sekme açıktı sağlığa açıcaktım cinsellik sekmesine açmışım

• bende metremle ölçündüm kendi kendime 185e16 çıktı

0|0
    0|0
  • evet çoğunluk yalan söylüyor

0|0
    0|0
  • aynen. herkes abartarak söylüyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim de 1.74 ama 180 kesin varsin deniyor tuhaf iste :D biraz salliyoruz ama bunun bacak boyuyla da alakali oldugunu biliyorum.Kesinlikle penis boyu konusunda atiliyor olabilir.

0|0
    0|0
  • 1,62 değilsin.net

0|0
    0|0
  • o zaman sen 1 62 deglsn gülüm

0|0
    1|0
  • erkeklerde boy meselesi takıntı ve kesinlikle abartılı söylerler... özellikle pipi boyu 10 ise 15 derler :)) onların söylediklerinden en az 5-10 cm eksiğini düşünmek lazım boy posta da :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...