50 günlük koşu bandında 90 dakika tempolu yürüyüş sonucu 2 kilo verdim. Normal mi?:-)?

Amacım bir 5 kilo daha vermek ama sadece sporla çok zor ya. Benim kadar da böyle spor yapan kız yoktur heralde.7,5 hız ve eğim 3_5 bazen koşuyorum bazen tempoyu düşürüyorum ama 7 nin altına inmedim. Başka ne yapabilirim?

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir haftada bir kilo verdim fitnessle normal degil

0|0
    0|0
    • 3ay

bunu nasıl başarıyorsunuz? Ben öyle çabuk kilo veremiyorum. Ama diyet hiç yapmadım. Onu da belirteyim. Hatta dün 400grlık Nutella gece gece bitirdim

• 3ay

Oha kizim oha ben sansliyim istahim yok ondan kolay temponu arttir bogazi kes daha iyi sonuc alirsin

• 3ay

napayım :-(

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben 2 3 haftada verdim sanirsam 2 3 kilo orda goruyorsun zaten mesela kosuyon kosuyon yaktiğin kaç kalori o yüzden yemeği kısman lazim ben 2 oğün yiyorum mesela

0|0
    0|0
    • 3ay

ya ben aslında 65 kiloyum. Çok kilolu olmadığımdan yemeğe takmıyorum pek
      çünkü diyetten çıkınca hep kilo aldım ve diyeti ömür boyu yapmayacaksan yanlış olduğuna karar verdim. Sporu ömür boyu yapabilirim. Seviyorum

• 3ay

Zayiflamak istedigini sanmistim da o yuzden dedim 😊 Bencede öylede önce ideal kiloya gelmek lazim sonra spora dengelenir heralde istedigimi yerim 😂

• Koş 10 civarı

0|0
    0|0
    • 3ay

10 da ancak 5 dk koşarsın. yeniysen 30 saniyede tın

• 3ay

pilates olabilir bacak çalışabilirsin toparlar ve kalori yakar

• 3ay

plates salonda yok şimdilik. okullar açılınca başka şeyler denicem. zaten bundan önce platese de gittim

• 90dk yürüyceğine 30dk koş daha çok ilerleme kaydedersin ve akşam 7 den sonra yemek yeme

0|0
    0|0
  • Yurume kos hafif tempo

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...