50 günlük koşu bandında 90 dakika tempolu yürüyüş sonucu 2 kilo verdim. Normal mi?:-)?

Amacım bir 5 kilo daha vermek ama sadece sporla çok zor ya. Benim kadar da böyle spor yapan kız yoktur heralde.7,5 hız ve eğim 3_5 bazen koşuyorum bazen tempoyu düşürüyorum ama 7 nin altına inmedim. Başka ne yapabilirim?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir haftada bir kilo verdim fitnessle normal degil

0|0
    0|0
    • bunu nasıl başarıyorsunuz? Ben öyle çabuk kilo veremiyorum. Ama diyet hiç yapmadım. Onu da belirteyim. Hatta dün 400grlık Nutella gece gece bitirdim

• Oha kizim oha ben sansliyim istahim yok ondan kolay temponu arttir bogazi kes daha iyi sonuc alirsin

• napayım :-(

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben 2 3 haftada verdim sanirsam 2 3 kilo orda goruyorsun zaten mesela kosuyon kosuyon yaktiğin kaç kalori o yüzden yemeği kısman lazim ben 2 oğün yiyorum mesela

0|0
    0|0
    • ya ben aslında 65 kiloyum. Çok kilolu olmadığımdan yemeğe takmıyorum pek
      çünkü diyetten çıkınca hep kilo aldım ve diyeti ömür boyu yapmayacaksan yanlış olduğuna karar verdim. Sporu ömür boyu yapabilirim. Seviyorum

• Zayiflamak istedigini sanmistim da o yuzden dedim 😊 Bencede öylede önce ideal kiloya gelmek lazim sonra spora dengelenir heralde istedigimi yerim 😂

• 90dk yürüyceğine 30dk koş daha çok ilerleme kaydedersin ve akşam 7 den sonra yemek yeme

0|0
    0|0
  • Koş 10 civarı

0|0
    0|0
    • 10 da ancak 5 dk koşarsın. yeniysen 30 saniyede tın

• pilates olabilir bacak çalışabilirsin toparlar ve kalori yakar

• plates salonda yok şimdilik. okullar açılınca başka şeyler denicem. zaten bundan önce platese de gittim

• Yurume kos hafif tempo

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...