Depresyondan çıkmak için sizin yönteminiz nedir?

herkes depresyonu farklı yaşar,ve farklı bitirir...sizin depresyondan çıkmak için yaptığıınız şey ya da şeyler nedir?

• Kendimi odama kapatır kimseyle görüşmem
    A seç
  • Sürekli içerim böylece unuturum herşeyi
    B seç
  • Alışveriş yaparım
    C seç
  • Kendimi işime adarım
    D seç
  • Diğer
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1322

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• öncelikle bir müddet eve kapanırım yola çıkarsam ve daimi dışarıyı izlersem el ele tutuşan çiftler bana acı verir sonra zenginlerin hovardalıkları iki yüzlü çıkarcı arkadaşlar ve sevgililer hepsinden uzak dururum bunların odaya kapanıırım bir müddet sonra yavaş yavaş bunlardan uzak kalınca hepsini unutursun ama önemli olan sana acı veren yerlerden uzak durmandır ve kendini toparladıktan sonra en yakın dostuna dahi kendimi güçlü gösteririm çünkü kimse benim bittiğimi ezik olduğumu düşünmemeli yoksa hep senin zaaflarını yüzüne vururlar güzelce giyinirim sadece kendim için yaşarım:) bunları aşarsan istediklerine ulaşırsın

1|0
    0|0
  • Geetik faktörler dışında ; her insanoğlu depresyona mutlaka girmiştir ve arada girer farkında olur olmaz. Yaşamın,çevren değişirse depresyondan kökünden çıkarsın.Öbür türlü durumlar tamamen geçici çözümdür.Hele ki yaz aylarında depresyon kat ve kat artar.Hayatta üç parametre vardır 1 sağlık,2 düzenli bir iş 3 iyi/kaliteli bir eş veya sevgili, bunların üçü düzgün giderse depresyona kolay kolay girmessin.Geçici depresyona girenler için önerim: Bol ,romantizm+ sevgi seks,müzik,eğlence,hobiler, özellikle yaz ayları

1|0
    0|0
  • Depresyon uzerinde durulmasi gereken ciddi hastaliktir ve dogal olarak herkesin giris cikis nedenleri major depresyon ozellikleri farkli olabilir hatta giris cikis nedenleri depresyondan cikis yollari farkli olabilir farkli cozumlerde bulmus olabilir ler sen lutfen once problem oldugunu dusundugun nedenin bir depresyon olup olmadigini ogrenmek icin ve cozum bulmak icin doktora git psikologa degil bir doktora git lutfen eger depresyonsa hayat kalitenin normale donmesi icin ilac tedavisi gerekiyor...

SEbebi ogrenilmemis hayatini etkilyen problemler kendi kendine giderse kendi kendine tekrar ortaya cikar gec kalma olaya mudahalen gerekiyor.

saygilarimla

0|0
    0|0
  • Kendimi odaya kapatırım bir müziği sabahtan aksama kdr dinlerim :) Birazdaha depresyona girerim öyle öyle gidio işte :D

1|0
    0|0
  • hüsnü senlendirici dinliyorum.

1|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun'u izle

1|1
    0|0
  • Kendine vakit ayır git mağazalara elbise dene kitap al oku puzzle yap resim çiz:=) yapacak bir şeyler bul canını sıkan şeyleri düşünme bir süre sonra depresyon falan kalmıyor:D

0|0
    0|0
  • Depresyonda olmadıgına inanmakla yanlız bunu başkalarına kanıtlama zorunluluğun olmadığını aklıına sokarak başlıyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kendimi işime adarım

0|0
    0|0
  • A dedim, ama B de içinde..

0|0
    0|0
  • bir parka gider oyun oynayan cocukları izlerim

0|0
    0|0
  • hobılerımle basbasayım resım ve şiir

0|0
    0|0
  • farklı hobiler edinirim yalnız kalmamaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Hiç girmiyorum.ki.Çok şükür.

0|0
    0|0
  • Kendime zaman ayırırım. Plan program yapmadan keyfime göre 1 gün yaşarım.

0|0
    0|0
  • içmek en iyisi ben gibi yaparsan faydasını görürsün doldum taştım napim içmeyipte :)

0|0
    0|0
  • tuvalete girer çıkarım

1|0
    0|0
  • Kendimi işime adarım

0|0
    0|0
  • B

0|0
    0|0
  • 70'lik tekilayı 1 saat içinde bitiririm,ertesi güne bir şeyim kalmaz :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiç depresyona girmedim.Ama kısa süreli üzgün olduğum anlar oldu elbette.O anlarda da müzik açıp dans ediyorum.Yeni dans kareografileri falan öğrenmeye çalışıyorum.Spor yapıyorum.Böylece vücudum endorfin salgılıyor.Spordan sonra da testosteron salgılıyorum.Bu da kaslarımın gelişimini sağlıyor.Sonra da protein alıyorum.Yani üzgün olunca spor yapmak gerek.

0|0
    0|0
  • A: Kendimi odama kapatır kimseyle görüşmem

0|0
    0|0
  • İçerim ,gezer tozar kafa dağıtırım

0|0
    0|1
  • spor yaparim kosmaya giderim ve kendimi her gittigimde daha fazla cezalandiririm her kosu turu katlanir...

0|0
    0|0
  • saçıma yeni şekil veririm

0|0
    0|0
  • Kendimi işime adarım

0|0
    0|0
  • Kendimi odama kapatır kimseyle görüşmem

0|0
    0|0
  • Ağlar ağlar susarım