Sportif bir vücüda sahip olmak püf noktalar?

Sportif bir vücüda sahip olmak püf noktalar?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• %20 uyku %40 yemek %40 spor. Öncelikle adaptasyon yapman lazım yani vücudunun her bölgesini bir günde çalıştırmalısın. Böylece tüm kasların hamlığı atacak ve bu biraz acı çektirecek o yüzden hafif kilolarla yap zorlama ilk hafta sonraki 5 hafta boyunca yavaş yavaş kiloları arttır ve kasları zorla. Adaptasyon sürecinden sonra kendine bir program yap mesela pazartesi göğüs-ön kol/ çarşamba sırt-arka kol / cuma omuz pazar bacak çalış. Aradaki salı perşembe günleride koş ip atla bisiklet sür, kapalı havuz varsa yüz. Kg başına 2 gram protein al. Yediğin besinlerin kalorisi önemli o yüzden karbonhidratı azaltıp proteine ağırlık ver. Öğün sayısını arttır. 6 öğün ye. Ara öğünlerde 1 elma yiyebilirsin veya muz böylece vücudun sürekli olarak metabolizma hızını yüksek tutacak. Şeker ve unu kes ama tuzu tamamen kesme tuzu azalt yoksa vücudunun iyon dengesi bozulur. Düzenli olarak uyu bu önemli çünkü uyurken vücudun gelişir. Bu arada erkekler gibi kas yapmazsın korkma

2|0
    0|0
    • 3ay

Çok güzel yazmıssın cok yardımcı oldun teşekkür ederim 😊😊

• 3ay

Rica ederim :)

• 3ay

Squat yapmayı ihmal etme ve düzgün yapana kadar kendi vücut ağırlığını kullan. Ben 80 kiloyla squat yaparken ters bir hareket yaptım sağ dizimde menisküs başı yırtıldı

En İyi Kız Görüşü

• Yedigin ictigin seylere dikkat et. Once nasil bir vucut istedigini dusun resimleri seni motive edecek seyleri goz onunde tut sonra o vucuda ulasmak icin neler yiyip icmen gerektigine , nasil bir egzersiz programi izlemen gerektigine bak. Sadece spor yaparak ya da sadece diyet yaparak olmuyor malesef.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk önce beslenmeni düzene sokucaksin sonra ağırlık kaldircaksin tüm kaslarıni özenle calstrcksn birazda cardio ile ile yağ oranını dusurdunmu tatamamsin

0|0
    0|0
  • beslenme

0|0
    0|0
  • Duzenli spor

0|0
    0|0
  • fazla çalışmaktan ziyade istikrar, sporla yaşamak, beslenmeye dikkat

0|0
    0|0
  • Spor yemek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bol su içmek 🙈 Birde koşulara çıkılabilir yüzme de iyi gelecektir yediklerinizle dikkat edin günlük kalori ihtiyacınızdan fazlasını tüketmenizi önermem

0|0
    0|0
  • Spor yapmak olsa gerek.

0|0
    0|0
  • spor yapmak

0|0
    0|0
  • sporu yaşam biçimi haline getirmek

0|0
    0|0
  • spor yapmak olabilir :)

0|0
    0|0
  • sadece spor yetmiyor. ben yapıyorum sporu ama yemeği düzelmezsem istediğim olmayacak

0|0
    0|0
  • Spor yapıp yediklerıne dıkkat etmek

0|0
    0|0
  • Spor yapmak bol su içmek sağlıklı beslenmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...