Sorum spor ile profesyonel olarak ilgilenenlere?

19 yaşında 52. kiloyum yağ oranım %12. aktif spor yapıyorum ama okul ve iş dolayısıyla tatildeki kadar yeterli beslenemiyorum. bu yüzden protein tozu alacağım. bir sürü seçenek var hem iyi hem uygun olsun istiyorum. amacım yağ yakmak ve kas gelişimimi hızlandırmak. ne önerirsiniz? fiyat aralığım en fazla 200e kadar

Güncellemeler:
3ay Anladığım kadarı ile sitede spordan anlayan yok..

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• protein tozu almanın amacı hesaplamalarda aldığın proteinin eksik olduğumu yoksa protein tozundan bişey mi beklemek? okul işi bahane edip beslenmeni sakın bozma her zaman beslenme konusunda en iyisini yap beslenmenin önemini umarım biliyorsundur her neyse ben kendi fikrimi söylüyorum protein tozu olarak bunu öneririm suplamentlerden almanı tavsiye ederim www.supplementler.com/.../hardline-whey-3matrix-583

0|0
    0|0
    • 3ay

birde 12 yağ oranı pek sağlıklı değil tamam fiziğin şu an güzel görünüyor olabilir ama sakatlanman muhtemel

Erkekler Ne Diyor 10

• yağ oranını ne yaparak öğrendin (kan testi ile mi?)
    aşağıdaki whey protein tozunu alabilirsen faydalı olur

www.supplementler.com/.../olimp-whey-protein-2200-gr-605

0|0
    0|0
  • Optimum whey gold standart tavsiye edebilirim. bir kaç kez en iyi protein tozu seçildi. Üstelik sanıldığının aksine protein tozlarının hiç bir zararı yoktur. Sadece düzenli beslenemeyenler için besin takviyesidir.

0|0
    0|0
  • Yağ oranını nerede ölçtürdün? Ne kadar doğru bu da önemli. Bir de göğüsler yağ kütlesidir bayanlarda küçülmesini istemiyorsan çok dikkatli olman gerekecek.

0|0
    0|0
    • 3ay

yağ oranım doğru.

• 3ay

ben de yanlış dedin demedim? dikkat çektiğin konuya açıklık getirdim.

• O zaman sana hardline whey 3matrix öneririm fiyatı da uygun kalitesi de iyi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Hem yağ yakıcaksın. Hemde kas yapacaksın :) Mükemmel. Ağırlık antremanı da günde 2 kez giriyosanız süper olur. Acaba hangi dalla ilgileniyorsunuz ?

0|0
    0|0
    • 3ay

Fitness, bisiklet ve yakında boks.

• 3ay

bu soruyu sadece fitness için sordum bisiklet ile yarışlara katılmıyorum ve fitnessa yoğunlaştığım için onu sorumun içine katmadım. bilgiçlik taslamak için yanlış bir soru oldu yani. bu kadar yorulmanıza gerek yoktu. evet soru elbette amatör çünkü insan karşıdakini amatör görünce kendini kanıtlamak için tüm bilgisini sunmaya başlar. tıpkı sizin gibi işte. ben de öğrenebildiğim kadar-gerekli, gereksiz- öğreneyim dedim. gerisi elbette benim bileceğim iş zaten.

• 3ay

Profesyonel ilgilendiğinizi söyleyen sizsiniz. Madem böyle baştan söyleyin. Yanlış yönlerdirmemek için soruyorum ama nafile. İnsanımıza yaranılmaz. Bana laf vuranda sizsiniz , anlamadım. Fitness içinse protein tozu alacaksan Multipower İsolate protein alman mantıklı. İsolate protein de ;yağ olmuyor. Bca kas gelişimin için daha fazla var ve karbonhidrat var çok az. İyi akşamlar.

• Sakın kullanma ama ille de kullanacağım diyorsan hard line

0|0
    0|0
  • yağ yakacam diyosun protein tazı alacaksın :D boşuna yapıyon sen...

0|0
    0|0
    • 3ay

sprite içmeye devam edeyim öyle değil mi;)

• 3ay

sen kendini ne sanıyon? sen anlıyorsan buraya ne yazıyon o zaman. git ne içeceksen iç, ne yapacaksan yap. çok boş insansın...

• 3ay

devam;)

• okulun okçuluk takımındayım...

0|0
    0|0
  • Limonlu su iç yeterli kanka

0|0
    0|0
  • nedene o kadar ucuz az para? paran mı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0