Ne yapicam ben. s?

son gunlerde spora basladim evde nasil duzelticem bu vucudu yas 21 kilo 96 boy 177ne yapicam ben .s ??

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim yarcımcı olayım sana.. yağ oranın çok fazla gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• spor yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu yaģ orani ile evde hic birsey olmaz oncelikle beslenmene dikkat ediceksin sabah ac karna her gun kos karbonhidrati minimuma indir karbonhidrati ne kadar az alirsan o kadar halsiz ama bir o kadar yaģ yakarsın bir spor salonuna git ve agirlik antremanıda yap

0|0
    0|0
  • Evde düzeltmen biraz zor ama şu kapılara takılan barfiks demiri birçok arkadaşımda baya işe yaradı illa ev diyorsan

0|0
    0|0
  • Şeker yağ tuz önce bunları keseceksin ondan sonra planlı bir fitness ile vücudunun şekillenmesi mümkün.

0|0
    0|0
  • Kör oldum lan bakmayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...