Galatasaray' ın yeni transfer Cheick Tiote İstanbul'da. Ne düşünüyorsunuz?

Yararlı olur mu sizce?

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ligden dusen takimda bile kayda deger sayida maca cikmamis olan, teknigi zayif, gereksiz sert ve kazma bir oyuncu. Diarra ile arasinda en az 10 gomlek fark var. Ilk 11 oynayabilecek kapasitede bir oyuncu degil. Diarra diyip Tiote'yi getirmek bariz aldatmadir, adami aptal yerine koymadir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 19

• Ne zaman vazgeçeceğiz saçmasapan adamlara bir dünya para verip satın almaktan..

0|0
    0|0
  • Hocanızdan el almış mıdır
    Caiz görmüş müdür inşallah bu transferi fötöşçü cinconlar :D

0|0
    0|0
    • 3ay

kayserispor maçınızvar akşam. bu konularla uğraşırken onlara da puan vermeyin bak çok geride kalacaksınız yoksa. git tribünde takımını destekle;)

• 3ay

Türkiye kupası gibi yıllar sonra olur be biz başardık :D

• 3ay

inşallah umarım :)

• Bu kesin değil tiote sağlık kontrolü için getirildi bir sorunu var mı diye diarra beklemede olmazsa tiote hatta son alternatif de jong iki oyuncuyla prensip anlaşması yapıldı diarranın sorunu çözmesini umalım ama tiote de çok iyi

0|0
    0|0
  • Valla Takımı değiştiriyorlr yavaş yavaş. ya da diğer bir deyişle birilerine göz dağı vermek için bu kadar adam geliyor. Muhakkak ki yararı olur.

0|0
    0|0
  • Tamamen çöp bir transfer

0|0
    0|0
  • Diarra beklerken

0|0
    0|0
  • Olur fazla bile geleceğini düşünüyorum yılın en yararlı futbolcusu olacak.

0|0
    0|0
  • Olir olur gs sampiyon bu sene

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun gitti paracıklar

0|0
    0|0
  • hayırlı olsunn ediyek

0|0
    0|0
  • Ne olacağini kabuğunu kirmadan bilemeyiz. ama bana kalirsa lek faydasi olmaz.

0|0
    0|0
  • bir diarrayı alamadılar buna kaldık inş iyi çıkar

0|0
    0|0
  • geldimi :)

0|0
    0|0
  • güzel transfer hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Diarra gelsin yahu o gelşrse harika olcak

0|0
    0|0
  • biraz sıkıntılı olabilir ama eğer takıma ayak uydurursa çok iyi bir oyuncu

0|0
    0|0
  • Biz istedik diarra onlar verdi tiote

0|0
    0|0
  • Çarşıdan aldım diarra eve geldim tiote oldu
    😂

0|2
    0|0
  • Diarra diye oyaladılar gittiler çingene Tioteyi aldilar. Ulan bu Dursun az sevmeye başlamıştım yine bize yaptı son numarasını

0|1
    0|0
    • 3ay

Diarra kadar kariyerli olmasa da Tiote kötü bir oyuncu değil bence. premier ligi sıkı takip edenlerdenim. gayet dinamik bir oyuncu o bölgede.

• 3ay

bak orda stoperimiz oyun kuruyor yazmiyor yalniz:) stoperimizin ayagi iyi dedim senin teknik arayisina ithafen. chedjou da balta da teknik stoperler gayet. oyun kurmak ise ayrica vizyon ve zeka gerektiren isler.

• 3ay

Ee tamam işte o vizyon ve zekada tek Sneijderde var onun dışında oyun kurabilecek bir oyuncu yok Selçuk eski Selçuk olsa amenna ama ondan hayır yok artık. Diarra gelse hem bu sorunu giderir hemde Sneijderin performansını arttırırdi neyse geçmiş olsun artık vizyonsuz Dursun son numarasini yaptı 2 senesi kaldı zaten idare edicaz artık

Yükleniyor...