Ben merak ediyorum sizinde böle zamanlarınız oldumu ..

Sizin tam ümidinizi kestiğinizde karsınıza biri cıktı mı ? benim artık ümidim kalmadı.. arkadaslarımın hepsi mutlu, ben haketmiyorum sanırım.. Arkadaslar lütfen dalga gecer gibi cevap vermeyin.. Herkesn sorununa çözüm bulurum ama ben anlatcak kmse bulamıyorum ve canım cok sıkkın gerçekten...

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen hayatı ve hayatın getirilerini kabul etmek zordur. Biten aşklar, ağlatır. Ölüm sorgulatır. Varılamayan hedefler, içimizi sızlatır. Çünkü hepsinin ardında yıkılan hayallerimiz, kaybolan umutlarımız vardır.Yıkılan hayaller hayatımızın geri kalan kısmının anlamsız ve ümitsizliklerle dolu olduğuna işaret ettiğinde, hareketsiz kalırız. Geçmişimizle olan bağımız bugünümüz ve yarınımızdan daha kuvvetli olduğunda, yıkılanın sadece hayallerimiz değil aynı zamanda hayatımızın da olduğunu sanırız.

0|0
    0|0
    • Benim için herşey 0şu anne anım var ne sevdiğim .. Kendimi değiştrdm ve bombosum

• ...

Erkekler Ne Diyor 7

• Mutlu olduklarını nerden biliyorsun belki de değiller. Bu işlerin zamanı yok ne zaman çıkacağı belli olmuyor tam ümidimi kaybettiğimde birkaç kişi çıktı ama aradığım gibi değillerdi beklemeye devam, o yüzden çok takma :D

0|0
    0|0
  • Bacım biliyor musun tamamen aynı dertten muzdaribiz .. Andır kalsın ya :/

0|0
    0|0
    • hak etmeyenler mutlu .. !

• birgün elbet bizide bulur mutluluk :)

• Sana mutluluklar diliyorum o zaman baacım :) zira ben yıllardır asla bulamadım. Ne sevgililik.. Sevgililiği hadi boşver boş iş de ne de kardeşlik yönünden.. Hep yalnızım, hep yalnızım ..

• üzüntünü anlayabiliyorum

ama yanlış bir kalpte olmaktansa yalnızlık iyidir

belkide yalnız oldugun için bişilerden korunuyorsundur

0|0
    0|0
  • ben ümidimi aylardır kestim ve karşıma biri çıkmadı aslında çıktı ve gitmesi bir oldu

0|0
    0|0
  • lisedeki herkesi tanıyan hafif kilolu merve sensin değil mi

link

0|0
    0|0
  • aşktan ümidi kestim aşkın peşini bıraktım sonra aşk beni buldu mutlu olamadığım kadar mutlu oldum :)

0|0
    0|0
  • birine ihtiyacın oldugunu dusunerek yasarsan bu psıkolojıden asla kurtulamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• henüz daha çıkmadı kimse ve ben ümidimi kestim bendensin .)) demekki zamanı var diorum ve susuyorum sabırrr

0|0
    0|0
    • ama biryerde tak ediyor.. aslında takmam ama cevremdekiler mutlu . benim bir sevdiğim bile yok

• zamanı değil demekki yapcak bişey yok

• inan herkes mutlu değil! mutlu olma ümidimiz var sadece..

0|0
    0|0
Yükleniyor...