Erkekler neden hem sevdiklerini hem başka kadınları kendilerini tatmin etmek için kullanırlar?

Arkadaşlar bir erkek sevdiği aşık olduğu bir kız varken hayatında üstelik her zaman hayalinde onunla evlendikleri günü düşündüğünü söylerse ve bir gün çok kıskandığınız iki insanı hayal ettiğini ve tatmin olduğunu söylerse üstelik her zaman size bu iki kişiden hiç hoşlanmadığını hatta çok rahatsız olduğum insan tipleri dese fakat günün birinde öğrendiniz ki aslında ben o kişileri hayal ederek evet yaptım bir kere oldu ama tamamen şeytan aklıma getirdi ben asla hoşlanmıyorum onlardan hem zaten o günden sonra aklıma her geldiğini kendimi toparladım sevdiğimi hayal ettim dese sizce bu kişinin sözüne güven olur mu? Bunun yaptığı fiile aldatma mı denir.? Ve hem onlardan zerrece hoşlanmadım hoşlanmıyorum da beni asla etkilemiyorlar deyip te istek anında beraber olması tezat değil mi.? Yani bir erkek bir kadını hayal etmesi için ondan ufacık bile olsa etkilenmesi hoşlanması kendisine çekici gelmesi gerekmez mi?

Güncellemeler:
Lütfen sorumu gören arkadaşlar yorum yaparmısınız gerçekten yardıma ihtiiyacım var...
Erkek her gördüğü açık kızdan etkilenir mi ? O zaman etkilenmeyip sadık kalması için ne yapmalıyız..? Hele aşığım deyip evlenme kararı alan bir erkek için de başka bir kadından etkilenmek bu kadar kolay mı?
Kafam çok doldu sorularla artık sorularımın içinde boğuldum yardım edin bana geçmişimi unutamıyorum güne adapte olamıyorum

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyorsan sevdiğinle sevişeceksin. İpneliğin lüzumu yok..

Derim ben.

2|0
    0|0
    • Kızınca da biz suçlu oluyoruz ben de senin gibi düşünüyorum kızın fıtratı ve erkeğin ki başka deyip geçiştiriyor beni ya bir erkek bir kızı hayal ediyorsa onun herhangi bir yerinden etkilenmemişmidir yani ben mi çok safım yoksa anlamıyorum..

• Seven insan taşa toprağa suya havaya nereye bakarsa baksın sevdiğini görür aşık olduğunu görür. eğer başkasını da hayal edebiliyorsa dediğin şekilde. sıkıntı vardır. kesinlike evlendiğin zaman seni aldatır. ve bunu da sana belli etmez.

• Çok teşekkür ederim samimi cevabın için bende bundan korkuyorum zaten ...

Erkekler Ne Diyor 3

• hayatta korkulacak erkeklerin başında gelir. ki bu da bütün erkeklerden korkmak gerektiği anlamı taşıyabilir, çok azı istisnadır. zira bu adamların günü gününe uymaz. zaten yaşları ne olursa olsun taşıdıkları çocuk ruhları ile yeterince uğraştırırken bir de kararsızlıklarıyla insana hayatı zindan ederler. işinde mutlu olduğunu söyler ama başka iş aramaktan kendini alamaz, sevdiğini söyler ama günlerce aramaz. onları toparlayacak dişi bir organizmaya ihtiyaçları vardır. bu dişi anne olur, çok yakın arkadaş olur, sevgili olur vs. allah akıl fikir versin insanlarıdır.

0|0
    0|0
    • Ya bir de o soru da söz ettiğim kişi için daha önce defalarca tartıştık onunla ve bana dediki zerre miktarı nefsimi uyandırmıyor benim sevdiğim sensin gözüm başkasını görmüyor sen bana yetiyorsun ben hep seninle evlendiğimiz günü hayal ediyorum bana sen yetiyorsun sonra aradan zaman geçti ve öğrendim ki bir sefer hayal ettim evet ama ondan hiç etkilenmiyorum hoşlanmıyorum tamamen o an şeytan aklıma getirdi seninle de aramız bozuktu ben de sana kızgın olduğum içindi belki de evet hayal ettim onu

• aslında bunların ve bunlar gibilerin ne istediğini bilenleri de bir şey bilmiyordur. çünkü düşünme yetenekleri sıfırdır

• Hayal dünyasında sınır olmaz abartmayalım bu kadar.

0|0
    0|0
    • O zaman seviyorum dememeli.. ya da açıkça evet o kişiden etkilendim diyebilmeli..

• Evet ama bende bundan bahsediyorum herşey mükemmelken neden oluyo bu .. Ya kız istediği zaman ona taviz de versin ama adam gitsin canının çektiğini hayal etsin sonra da yok efendim ben senin aşkından ölüyorum o insandan zerrece etkilenmedim desin normal mi bu?

• Demek ki her şey 4*4 değilmiş heyecanı eksik olmayan bir ilişkide erkek gidip te başkasını hayal etmez. heyecanın dozunu arttır biraz.

• Erkekler doyumsuzdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler bu guven olmuyr :(

0|0
    0|0
  • çükleri popolarına kaçsında patlasınlar şu erkekler valla insanı soğutuyorsunuz aşktan zevkten sexten of

0|0
    0|0
Yükleniyor...