Geçici bir durum mu kalıcı mı?

Ben titresimli masaj kemeri almıştım bacaklarım ince gibiydi yani ne normal ne ince taktım bacaklarıma inceltsin diye bir arkadasım demisti bana inceldim kullan spor yapmıs gibi oluyosun falan aldım taktım iste kasındı baya gecti sonra falan baktım simdi sabah bacaklarkm birlesmiyodu arada bosluk vardı simdi yok bacaklarım daha tombik gözüküyo geçici bir durum mu neden böyle oldu ya?

Güncellemeler:
3ay Ben şimdi 5 kilo falan versem bacaklarım eski haline döner mi

0|1
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan ya spor yapmis gibi oluyomussun 😂😂 Cidden mantikli bisey olsaydi sporcular vb zayiflayanlar tavsiye ederdi kimsenin adini bile soylemedigi sacmasalak bisey.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya bir daha hayatta kulanmam zaten kas mı olustu simdi niye kalınlastı bacagım benim

• 3ay

Gereğinden fazla taktım ben salak gibi nolucak kalıcı mı

• 3ay

Bacaklarina kalici hasar vermenin bu kadar kolay olacağini sanmiyorum 😄 Internette ayni sorunu uasayanlar başlik açmislardir biyerde mutlaka onlara bak icini rahatlatmak istiyosan. Onunla uyuyakalirsan yani cok uzun sure takmis olursan ölüme bile yol açiyor diye biliyorum bu arada 😈

En İyi Kız Görüşü

• Kaslarını fazla çalıştırdığı için şekli değişiyordur. Kaslar genelde ön tarafta o yüzden. Ama faydasını gorecek gbisin

0|0
    0|0
    • 3ay

Kalıcı mı yani

• 3ay

Peki Şu an ki bu durum kalıcı mıdır

• 3ay

Gecer geçer

Erkekler Ne Diyor 2

• İnanmayın o saçma aletlere ya. Hiçbir şeye yaramıyor. İnananlar da neyin kafasında anlamıyorum. Doğru düzgün sağlıklı beslenin sporunuzu yapın tamamdır. Üşenmemek lazım.

0|0
    1|0
  • Gerçekten işe yarıyor mu?

0|0
    0|0
    • 3ay

Umarım yaramıyordur öyleyse bacagım kalın kalıcak

• 3ay

Sporla alakalı neyse sen bilirsin

• 3ay

Atmayacak mısın

Kızlar Ne Diyor 2

• alerji vs falandan şişlik olmuş olabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Geçicidir yani dimi kalmaz böyle hemen kas oluşmamıştır dimi ya

• 3ay

Ama bacagıma dokunuyorum sabaha göre daha sert kas gibi keske kullanmasaydım

• 3ay

sanmıyorum, muhtemelen alerji ya da kurdeşen olabilir onlardageçiçi oluyor ama bazen kurdeşen kronikleşmiş olabilir yinede doktora görün derim

• Ben de diyorum kim saton alıyor bunları

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim gibi salaklar alıyor iste gittim inceltmeye calısırken bacagımı cok daha kalın yaptım

• 3ay

Hayır yahu estağfurullah bir günde olacak iş değil yine de içine sinmiyorsa sağlık ocağına gidersin.

Yükleniyor...