Galatasaray da durumlar neler?

Bir sorudan çok analiz olacak ama sizinde görüşleri merak ediyorum ben... Dün ki maçı baz alırsak Eren açılan ortalarda ne kadar etkili olabileceğini gösterdi... 11 in değişmez ismi (bu yıl) oldu.. Bruma kanatta çok etkili josue girdiği dakikalarda ileride çok iyi iş yaptı.. Kanatlarımızdan biri bruma olmalı diğer kanat için form durumuna göre poldi Sinan Yasin arasında hatta josue bile olabilir... Hücum hattımız 8/10... Ortasaha: Wesley snejderi yukarı değil buraya dahil etmek istedim... Dün ki performansı çok iyi değildi ama çok çabaladı yeri geldiğinde boşta ki Eren yerine şut çekmeyi tercih etti gittikçe yükselen grafik çizecektir... Selçuk İnan s baş yolduruyor 2 senedir.. Gerçekten yetenekli evet ama zayıf kalıyor dikine oynayamıyor dün golün sorumlusu idi... Tolga ciğerci itiraf etmek gerekirse ilk geldiğinde 2 m maaş mı verilir dedim ama lafımı yedim... Pres gücü oyun zekası kondisyonu müthiş... Ortasahamız 6/10... Defans: Carole bile defans hattının en iyisi ama çok hata yapıyor defans çok kötü durumda chedjou inanılmaz kötü... bence Serdar Hakan'ın değil chedjonun yerine oynamalı defans 3/10

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Selçuk'u ben de hiç beğenmiyordum ama dün fena değildi. Ve Sneijder maçın en iyisiydi orada katılmıyorum. Dün ki fark Selçuk sağda oynadı. Eskiden Sneijder hep sola kaydığından Selçuk öne çıkamıyor geride kalıyordu ve rezalet oynuyordu. Ama dün geriden top taşıyan Selçük değil Tolga olunca Selçul ileri açıldı ve iyiydi yine. Ve dün kanatlar içeri girdi en önemlisi. Karabük maçında Sinan ve Bruma çizgiye basarak oynuyordu içeride adam olmayınca ve Sneijder'de Selçuk'un önünü kapatınca top tutamadık. Ama dün Bruma ve Yasin içeri girdi Sneijder'le birlikte Selçuk'ta vardı dün daha etkili olduk. Sneijder gerçekten mükemmel oynadı maşallah. Tiote ya da Diarra gibi saldırgan defansif biri olunca seviye atlar takım. Yine de Selçuk kesilmeli. Tolga'nın adam eksiltme yönü de var ve dikine güzel oynuyor. Tiote ya da Diarra'nın önüne solda Sneijder sağda Tolga ile orta sahayı çok rahat kontrol ederiz. Kanatlarımız da içeri girerse çok etkili oluruz. Eren'e alternatif isim de şart. İlk yarıda mükemmel oynarken Eren çıkınca top tutamadık. Bir tane gerçek mevkisi santrfor adam alınması lazım.

0|0
    0|0
    • 3ay

Katılıyorum zaten snejder iyiydi ben çok iyi değildi derken onun kalitesi için dedim... Normalde o şutları sokardı şino :) Eren e alternatif ve dmc alınacak fakat defansa değinmemişsin?

• 3ay

Evet umarım şampiyon olduktan sonra stoper alınır

• 3ay

İnşallah sağlam birini alsınlar da.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Selçuk İnan :S el freni gibi :S takımı bildiğin durduruyor :S

0|1
    0|0
  • Tiote geliyor şimdi top kapmada melodan bile daha iyi Selçuk yedek kalacak muhtemelen tolgayı zaten istatistiği için transfer ettiler takım oyununda çok iyi bir oyuncu bide yedek santrfor alırsak bu sene şampiyonuz diyebilirim

0|1
    0|0
  • haklısın söylediklerine %99 katılıyorum katılmadığım tek nokta sneijder dün iyidi bence ya kötü değildi gibime geldi. ama selçuk chedjou konusunda %100 katlıyorum bir ön libero da şart ama sert kesici olmalı ve bence bu adam diarra olursa mükemmel olur çok iyi yazmışsın kardeşim ellerine sağlık

0|0
    0|0
    • 3ay

Snejder çok iyiydi kendi kapasitesi için kötüydü 😉

• 3ay

o zaman haklısın kardeşim peki sence tiote mi diarra mı hangisi gelecek muhakkak birisi alınacak sonuçta

• Sneijder bu shada bu kadar iyi oynuyorsa güzel sahada ağlatır herkezi

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet özellikle Eren varken kanat ortaları artmalı iki maçta da ortadan gol geldi buna hasrettik

• Defans çok kötü

0|0
    0|0
  • Sneijder bence çok iyidi yavaş yavaş açılıyor Sneijder dikkat ederseniz Sneijderin en iyi oynadığı zamanlar sezon ortaları ve sezonun son haftalarıdır heleki takım Şampiyonluk potansıdaysa elinde Sneijder varsa %99 Şampiyon olursun
    Bruma çok iyi devam ediyor Carole ile birlikte
    Erene parantez açmak lazım adamın hava toplarında Drogbadan farkı yok ayrıca ileride top tutuyor Umut ve Buraktan sonra ilaç gibi geldi orta sahaya Diarra alınırsa Şampiyonlukta rakipsiz olur Galatasaray

0|0
    0|1
    • 3ay

Tiote de olur fark etmez... Şino çok iyi idi ama şutlarını biraz daha dikkatli çekmeli

• 3ay

2. Yarıdaki şutunu hayran kaldim kaleci zor çıkardı

• 3ay

Evet o topu biraz köşeye vursa net gol

Yükleniyor...