Keşke kız olsaydın ne demek...

Bugün bir yakın kız arkadaşım bana keşke kız olsaydın dedi bu ne demek oluyor...

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kız arkadaşlarından daha yakın görüyor.Seninle sır paylaşıyor ama seninle sevgili olmayı düşünmüyor.Sadece onun dert ortağısın.Benim anladığım bunlar.Sevgilerle...

0|0
    0|0
    • Teşekkürler haklısın

• Teşekkürler.yorumlar harika

• Rica ederim.Teşekkürler en iyi cevap için :) Sevgilerle...

Kızlar Ne Diyor 9

• şakasına demiş hemen anlamn arama

0|0
    0|0
  • yani aradağı özelliklerin sende olduğunu belirtmiş yani senin gibi biriyle sana benzeyen iç özelliklerle bırlıkte senin gibi biriyle olmak istediğini...

0|0
    0|0
  • kimin dediğine bağlı.. senden çok çok olgun biri diyosa kız versiyonunun çok güzel vede çok hamarat olucagını düşünüyodur.. bir erkek diyosa seni ayarlardım demek istiyodur..bi kız diyosa senle konuşmayı dertleşmeyiş seviyodur ama art niyetsiz :)

0|0
    0|0
  • Bişey anlamadım ben bu işten.

0|0
    0|0
  • Yakın görmüş seni, daha da yaklaşıp dedikodu yapası gelmiş ördişim.

0|1
    0|0
  • seni çok yakın görüyo ama her şeyi de konuşamıyo

0|0
    0|0
  • seninle konuşmayo dertleşmeyi seviodur kızkıza konuştuğu muhbbetleri yapmak istiodur

0|0
    0|0
  • sana kendini çok yakın hissediyor demekki

0|0
    0|0
  • Kızlara karşı güveni yok demek ki arkadaşlığından çok memnun kaybetmek istemiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok mantıklı bişey çıkaramadım ama hemen bir senaryo yazayım.

kız lezdir ve senden çok hoşlanmıştır, kız olsan bişeyler yaşabiliriz diye düşünmüştür...

0|0
    0|0
  • Seni kendine yakın görüyor bu da çok tehlikeli bir durum kendinden eminsin değil mi herhangi bir farklı yatkınlığın eğilimin yok değil mi?

0|0
    0|0
  • muhabbetin iyi, senle zaman geçirmesi güzel demek

0|0
    0|0
  • belki erkeklerden nefret ediyodur ama seni farklı gördüğü için demiş olabilir

0|0
    0|0
  • lez fantezisi yapıcak seninle

0|0
    0|0
  • Huylarını sevmiştir belki

0|0
    0|0
  • Baby face erkeklere söylenen itici bir cümle...

0|0
    0|0
  • Lezbiyenmiş demek

0|0
    0|0
Yükleniyor...