Spor yapanlar/anlayanlar bakabilir mi?

1 aydir spor yapiyorum sanki siktigim zaman eskisine gore daha sert gibi kaslarim ama kesihkikle gozle gorunur bir sikilasma yok kaslarim sertlesmis olabilir mi ilk aydab yoksa bana mi oyle geliyor? bide kollarim sarkik alt kolda bir degisim yok ama ust kol tepe gibi cikik kas varmis gibi degil ama neden Boyle oldu anlamadim bide bir kolum digerine gore daha cikik

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda pek birşey değişmez.. ama kaslar daha fazla çalıştığı için kontrol ettiğinde daha sıkıymış gibi hissedebilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 ayda bişey olmazki zaten

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Triceps egzersizleri yaparsan alt kol sarkmaların gider...

1|0
    0|0
  • Sıkılaşmaya başlamışsın. 1 ayda gözle görülür değişim beklenemez zaten

1|0
    0|0
  • 1 ayda mucizeler beklememek lazim, onemli olan saglikli yasam

1|0
    0|0
    • 3ay

Biliyorum zaten de kaslarim sanki daha sert gibi geliyor sikinca falan bana mi oyle geliyor yoksa olabilir mi diye merak ettim

• 3ay

İlla ki calismaya bagli kaslarda sıkı ve sert olacaktir

• 1 ay daha çok erken bu iş için ama kaslarını uyardığın için daha rahat hissediyo olabilirsin mesela benim de sol kolum daha büyük bu biraz genetik bişey

0|0
    0|0
  • kol bölgenı bıceps trıceps bolgenı agrılıkla calısıyromusn dıyet yanı dıyetten kastım duzgun beslenıyormusn

0|0
    0|0
  • kasların sertleşmez sinir sistemin oturmaya başlar sinir sistemini hissetmeye başlarsın böylece daha aktif çalıştırırsın

0|0
    0|0
  • 1 ayda zor zaten

0|0
    0|0
  • 1 ayda yemek yapmayı öğrenemezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...