Jan Olde Riekerink hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu yıl ligimize damgasını vurur mu?

Jan Olde Riekerink hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu yıl ligimize damgasını vurur mu?

2|1
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Çok başarılı buluyorum, bu yıl kesin damgasını vuracak gibi duruyor ligimize.
    feneri yenerek Türkiye kupası
    beşiktaşı yenerek süper kupa
    ve lige iyi bir başlangıç yapıp iki maçta 6 puan.
    Daha ne olsun ki, çok iyi şekilde gidiyor, üstelik hem futbolcular hemde biz taraftarlar çok seviyoruz onu.

1|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hocaya güvenim sonsuz başarılı veya başarısız olsun yinede seviyorum bu adamı. Umut, olcan ve tarik gibi beleşçileri kesmesi bile formayi hakkaniyetli bir şekilde dağittiğinin göstergesi. Dün geçen seneden sonra ilk kez bu kadar baskın bir Galatasaray izledim. Sağlam bir ön libero şart. Efsanemiz Turgay abiye armağan edeceğiz bu sezon kupayı.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Başarılı. Bu yıl lige damga vurur

0|1
    0|0
  • Basari saglayacak gibi gorunuyor. Sempatik biri ve teknik bilgisi de kuvvetli.

0|1
    0|0
  • Ya ben çok sempatik buluyorum. Super kupayi aldiktan sonra sevinc gosterisi yaparken izlemistim. Futbolcularla ic ice olmasi sicakkanli olmasi hosuma gitti. Umarim bu sene basarilariyla lige damgasini vurur ❤❤💛💛❤❤❤💛💛💛

0|1
    0|0
  • Vurur tanımıyorum ama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• olabilir..
    Ancak
    forvet lazım bize..
    birde iyi bir ön libero oyuncusu.. ve defans :)

0|1
    0|0
    • 3ay

Lassana Diarra ve Rodallega alınsa mükemmel olur

• Caps olmamış...
    Kupa almak kültürümüzde genlerimizde ruhumuzda var.
    Ona özel değil yani.
    Ulubatlı unutulmasın sonra hamza hoca
    İmparatoru zaten saymıyorum ve luce baba

0|1
    0|0
    • 3ay

Öyle deme ama, tamam haklısın ama bu adamcağız alt yapıdan gelip iki ezeli rakibide yenerek 2 kupa aldı

• 3ay

Sende haklısın

• 3ay

Bir maçta mesela 2-0 gerideyiz ve zerre umut yok.
      Stattan ayrılmak üzere taraftar ve TV kanalı değiştirmeye hazırlanıyor evde izleyenler.
      İşte oan bir hamle yapar taktik verir maçı 3-2 alırız.
      Tamam derim

• Şampiyon etcek takımı

0|2
    0|0
  • 6 ayda 2 kupa aldı en berbat sezonumuzda böyle işler yaptı hem de tam bir teknik direktör olmadığı halde oyuncular da çok seviyormuş bence damga vurur ama adamı çok aşağılıyorlar geçen baktım haberlere lig tv muhabiri miydi tam hatırlamaıyorum dediki adama kimse sizi beğenmiyor gs ye layık bulmuyor yemin ederim videoyu da izledim adamın gözleri doldu be kolaysa gelsin onlar çalıştırsın ordan oturarak kolay kusura bakma kardeşim sinirlendim valla riekerink bu yıla damga vurur

0|1
    0|0
  • başarılı bir teknik adam gsyı yeniden toparlayacak güce sahip

0|1
    0|0
  • bence tecrübesi yeterli değil,
    herhangi bir gelişme yaşanmadan reaksiyon veremiyor.

yani büyük kırılma noktalarının olacağı maç günlerinde yanlış kadroyu çıkartma ihtimali %40.

bu yüzden sevmiyorum bu yönünü, ama yine de elindeki kadroyu iyi kullanabiliyor bu yönünü de seviyorum.

0|0
    0|0
  • istemsizce seviyorum bu adamı. inşallah şampiyon olcaz :)

0|1
    0|0
  • Devre arası yollanacak

0|0
    1|5
  • Lassana Diarra alınsaydı kesinlikle Şampiyon Galatasaray diyebilirdim ama Tiote alındı o bakımdan emin konuşamıyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

levent nazifoğlu dediki ne tiote ne diarra kesin değil ama bizim oyunumuza göre diaara yı almak istiyoruz son pürüzler kaldı tioteyi alternatif olarak hazır bulunduruyoruz ama ilk hedef diara dedi bence diarra alınmalı tiote çok kötüymüş tekniği falan kötü çok ta ağır oynuyormuş inşallah diarra alınır

Yükleniyor...