Kaç ay spor yapmak fayda sağlar?

Merhaba arkadaşlar 5 ay önce 1 ay spora gittim hoca ilgisizdi herkese verdiği hareket programından vermişti ve faydasını görmedim bıraktıktan sonra dahada kilo aldım sarktı vücudum yemeği fazla yemediğim halde ve salonda koşu bandı bisiklet iç dış bacak ve kol çalışmadan başka birşey yoktu azdı ekipman ve tekrar gitmeyi düşünüyorum ama tereddütteyim fayda görmediğim için kaç ay gitsem faydasını görürüm.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli yapman gerek. 2 ay çalışıp vücut yapınca o vücut sen ölene kadar öyle kalmayacak, vücut yapınca o vücudu muhafaza etmek istiyosan SÜREKLİ spor yapmalısın. Yeme düzenini falan saymıyorum bile. Disiplin şart, yok öyle ben 3-5 ay çalışayım güzel vücut yapayım sonra o vücut kalır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cardio çalıştırmis seni yine onlarla başlayıp vücudunu spora hazırladıktan sonra yani yaklaşık 1 ayı bulur diğer hareketlere istediğin bölgeye yönelik çalışırsın spor salonunu bu yönde tercih et genelde protein tozu kullandırmaya ozendiriliyor onu kullanınca hızlanıyor kullanmazsan istediğin vücut tipine girmen sana yani bünyene bağlı ama uzun sürüyor tabi daha sağlıklı olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1. Ay değişimi sen farkedersin 2. Ay ailen 3. Ay herkes yani anlıcağın en az 3 ay lazım ayrıca salonda hoca ilgilenmiyosa bir arkadaş bul onunla yapmayı dene işi bilen biriyle

1|0
    0|0
  • genetigine bagli bu

1|0
    0|0
  • her zmn hayat bıcımınız olursa faydalı olur

1|0
    0|0
  • min 4 ay

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1