Spor ve diyet işinden anlayan arkadaşlar bir bakabilir mi?

Ben düzenli olarak bundan sonra hayatımda günde sadece 100 tane ip atlamayı planlıyorum. Gün içindeki hareketlilik hariç (okul, ev, dışarısı). Düzenli olarak bundan sonra hayaatimda bunu yapicam. Tabiki sağlıklı beslenerek. sizce vücuduma faydası ne derece iyi olur?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer kilo vermek için yapıyorsan en az 30 en fazla 45 dakika atla derim hergün yapmana gerek yok hafta da 3 en fazla 4 gün yeter yağ yakımı 15 dakikadan sonra başlar ayrıca bacakların sıkılaşır

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya belirli bir süre değil bundan sonra hergün yapicam bir aksilik olmadığı zaman

• 3ay

Hergün yapma işte bugün ip atladın ya yarın atlama 1 gün dinlen vücudun dinlensin yoksa verim alamayabilirsin

En İyi Kız Görüşü

• Yani hiç yoktan iyidir ve her gün diyorsun illlaki faydası olur sağlıklı beslenmen de önemli. Buna ek olarak ev omul dışarısında atıyorum asansör kullanmak yerine merdiven falan kullanırsan işte kapıyı açmaya üşenmezsen bu tip küçük şeylerle hareketini arttırırsan ve böyle yaşamaya alışırsan da çok katkısı olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Faydası olur elbette ama yemek yedikten 2 saat sonra yapmalısın. Ayrıca düzenli beslenmeli karbonhidrat dam uzak durmalısın
    Sağlıklı Yaşam 😏

0|0
    0|0
  • Yüzme ve koşu daha etkilidir

0|0
    0|0
  • Bilmem bakabilir mi?

0|0
    0|0
  • 100 ip atlama icin oldukca az 1000 desen neysede onun etkisi bile olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilo verme hızında etki gösterir. İp atlarken vücudundaki tüm kasların çalışacağı için güzel bir egzersiz olur ancak 100 adet yapacağım demişsin onun yerine saatlik çalışman daha mantıklı 1 saat ip atlamanın yakılan kalori ortalaması 550 kalori 15 dakikadan başlayabilirsin mesela zamanla 1 saate çıkarırsın vs vs eğer ihtiyacın varsa o kadarına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...