Galatasaray'in yeni trasferleri nasil?

Newcastle'dan tiote marsilya'dan diarra m. city'den dnayer ve 1 tane golcu. Yonetim acikladi dnayer donuyor diarra pazrtesi kesinlescek ama buyuk ihtimal geliyor dedi ve ayrica tiote imza icin istanbula geliyor ve 1 tane golcu alincak. Sinan engin galatasaray fena takim oluyor karsisinda kimse duramaz aciklamasi var siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Tioteyi kimse beğenmiyor ama harika bir defansif orta saha diarra gelmez inşallah çok pahalı o para verilmez o adama

0|1
    0|0
  • bir dakika diarra ve tiote ikisi birlikte mi alınacak yani 2 önlibero yanlış mı anladım yoksa

0|1
    0|0
    • 3ay

En az 1 tanesi kesin. ama 2side olabir yonetimin aciklamasi

• 3ay

Emeklerine tesekkr. ederil. buraya. kadarmis otursun klubede lafimiz yok ona sozlesmesi. biter. gider cok. sey kazandirdu. galatasaraya simdi yaslandi diye. soversek olmaz aslinda yaslida degil 31 daha kendilerne. baksalar. nerde tugay kerimoglu gibi karekterli topcu

• 3ay

valla haklısın bakalım iyi bir ön libero alırsak bakarsın belki selçuk eski formuna geri döner

• Diarra ve Tiote ikisi birlikte alınmaz. Diarra alınsa çok süper olurdu ama büyük ihtimal Tiote imzayı atacak o da 1 yıl oynamamış oyuncu Diarra ise Gsye sınıf atlatırdı.

0|1
    0|0
  • Duramaz kimse demesi normal değil mi? Zayıf ve ruhsuz kadroyla türkiye ve süper kupayı diğer iki takımın sağlam kadrolarından aldı. Bir de sağlam kadrolu ve takım ruhu olan bir galatasaray düşün. Delik deşik eder

0|1
    0|1
  • Ya tiote ya diarra. İkisi yok

0|1
    0|0
    • 3ay

2si birden olabilir yonetim acikladi. selcuk kesik yicek artik orta saha tolga cigerci kesin gozukuyor seri oynuyor ve cok mucadeleci

• 3ay

Turkiyede is yapar merak etme sen domuz gibi olcak ortasaha. tolga diarra bide tiote olursaa offf selcuk kesik yicek artik cok agir takimi sikio

• 3ay

valla ya selçuk bildiğin takımın içine etti ya inşallah yanılırım tiote için valla bende a sporun yalancısıyım oradaki spor yorumcuları diyor tiote kötü günahı onların boynuna valla gs miz için een hayırlısı neyse olsun

Yükleniyor...