Lütfen yardımcı olur musunuz evde en ıyi kilo nasıl verilir?

Arkadaşlar merhaba sana kilo yakisiyo diyenler var ve ben yakistirmiyorum sizce 15 güne kadar en ıyi kilo nasıl verilir çok hafif basen ve göbeğim var internetten baktm göbek eritme ve evde zayıflama yöntemleri diye bunların yanında ne yapabilirim 69 kiloyum yardımcı olursanız mutlu olurum Allah razi olsun Teşekkür ederim.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Evde zor olur spor yaparsan rahat verebilirsin de 15 gün bilmiyorum bisiklet yürüyüş koşu basketbol filan ne yapabiliyorsan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir saat yürüyecen başka yolu yok, durduğun yerde koşucan, zıplayacan diyet şart asla tatlı yemicen ve reçelde yasak meyve olarak sadece elma ekmek yok kepekli ekmek ye 2 dilim sadece

1|0
    0|1
    • 3ay

Ekmek zaten yemiyorum ben teşekkür ederim

• 3ay

rica ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 öğün yiyerek ve meyveyi daha çok yiyerek

1|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat edersen işin daha kolay. Sadece spora güvenme. Sporla ayda 1 kilo versen, beslenmeyle birlikte tuttuğunda 3 4 kilo verme şansın olur. Evde ağırlık programı şeklinde antrenmanlar var onları uygulyıp bütün kaslarını çalıştırırsan daha kalıcı kilo verirsin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kilo yakisiyo diyenlere inanma. Sabah kalktgnda ılık suyun icine limon damlat metabolizman hızlanır çok kısa sürede verirsn. Ayrıca dans et 😂 internette basenler icin egzersizler var onları da dene

1|0
    0|0
  • Jillian michaels 30 day shred egzersizi

0|0
    0|1
  • Dengeli ve düzenli beslenerek.

0|0
    0|1
  • Su diyeti.

1|0
    0|1
Yükleniyor...