Ciddi ilişki mi yoksa kısa süreli ilişki mi?

Erkekler sorum size. Diyelim ki bir bayanla flört ediyorsunuz o kişiyi gerçekten severek mi çıktığınızı yoksa kullanmak amaçlı mı çıktığınızı nasıl anlayacağız? Siz kullanmak istiyorsunuz belki ama biz ciddi düşünüyoruz sizin ciddi düşünmenizi nasıl sağlarız evlilik , uzun süreli bir ilişki vb. ya da nasıl kişiliğe veya özelliklere sahip kızlarla ciddi bir ilişki düşünürsünüz amacınız kullanmak olmaz?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kaliteli adamın tavrından, duruşundan, konuşmasından ciddi olduğunu rahatlıkla anlayabilirsin. Uçuk tiplerle çıkmak gönül eğlendirmekten başka birşey değildir. Uçuk bir tiple evlenmeyi düşünen bir kadın, aldatılacağı, üzüleceği, kalbinin kırılacağı günü dört gözle beklesin. Konuşmasıyla, duruşuyla, fikirleriyle ve hayata bakış açısıyla olgun bir adam, zaten bir kadınla çıkıyorsa onunla ciddi anlamda evlenmeyi düşünüyordur.

Evlilik için iyi kalpli, anlayışlı, bana duyduğu sevgiyi gözlerinden okuyabileceğim bir kız tavsiye ederim. Sırtımı dayayabileceğim, aklı başında, uçuk olmayan bir kız. Güzelliği ve fiziği o kadar önemli değil. Benim yemeğimi yapmayacak, çocuklarıma bakmayacak olduktan sonra ne yapayım ben onun fiziğini, güzelliğini?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gözünüzü seveyim şu klasik türk filmi repliği olan "kullanmak" kelimesini repertuarınızdan bir çıkartın artık.

İlişkiden sadece cinsel bir beklentisi olan adam sizi kullanmaya falan çalışmıyor yani. Onun beklentisi bu sadece, fiziksel olarak çekici bulmuş. Sevişmek istiyor ama evlenmek istemiyor. Uymuyorsa size uymuyordur, sorun yok. "Kullanmak", "kullanılmak" nedir ama ya!?

Cevabınıza gelince, baştan oturur konuşursunuz. "Bak kardeşim ben evleneceğim birilerini arıyorum, onun dışında bir ilişki düşünmüyorum, niyetin ciddiyse seninde buyur, değilse yorma ikimizi de" dersin olur biter.

3|0
    0|0
    • Kullanmak? Evet bunu siz yapıyosunuz bana savunma yapma lütfen. Afedersiniz ama tek derdiniz uçkurunuz

• Savunulacak bir durum yok ki ortada neyi savunayım? Böyle bir ters mantık olabilir mi? Sanki bütün erkeklerin tek derdi kadınları evlilik vaadiyle kandırıp yatağa atmak. Aynı mantıkla, siz kadınlar da erkekleri yatağa girme vaadiyle kandırıp evlenme derdindesiniz. Tek derdiniz evlenip bir kocaya kapılanmak. İnsanların ilişkilerden beklentileri farklıdır. Kimisi uzun süreli bir ilişki beklentisi içindedir, kimisi değildir. Kullanma ne? Kendinizi kullandırtmayacak kadar aklınız yok mu derler adama

• Kendi adıma konuşayım benim hissettiklerimi dışa vuran bir yapım var ne istiyorsam onu söylerim.. Direkt olark bir kıza kullanma gözü ile bakıldığını zannetmiyorum kızın yolu vardır yollanır kız meilli değildir erkeğinde niyeti bellidir ciddi olur. Şimdi ciddi bir ilişkide sevgilin sana yakınlaşınca ters teper kendini kullanılmış hissedersen bu da yanlış.. Zaten ciddiyetin sonunda yapıcağınız işlem de sevişmek ha ne olur çok ağırdan alırsın bu da seviyeli ve düzgün bir ilerleme olur. Kişi kendini belli eder kız da erkekte nabza göre şerbet verirsin..

0|0
    0|0
  • İliskide erkek ya da hatun fark etmez her ikiside kullanabilir ! Onemli olan kimin ne istedigi sen ciddi istiyorsan pesinden kosma kostur ama fazlada degil cinsellige biryere kadar izin ver... Devamini anlatmiyim hem cinslerim topa koyacak :) ama istiyorsan mesaj at ok.

0|0
    0|0
  • Eskiden olsa uzun süreli derdim de şimdi kısa süreli başlayıp sonra karar vermek daha cazip gelmekte.

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünmediğim kimse ile öyle düşünmesine sebep olmam arkadaştan öte davranmam. O yüzden soruna nasıl cevap vereceğim bilemedim.

0|0
    0|0
  • çok basit, senin istek ve tercihlerine saygı duyuyor, seni istemediğin şeye zorlamıyorsa ciddi düşünüyordur. kendi istek ve tercihlerini empoze etmeye kalkıyor, seni bunlara uymaya zorluyorsa ciddi değildir.

0|0
    0|0
  • eğer yaşın 23 ve altı ise seninle çıkan erkeklerin yüzde sekseni evlilik falan düşünmez sadece gönül eğlendirmek için çıkar

0|0
    0|0
  • vermeyeceksin seviyosa ciddiyse kalır ,diğer türlü gider

0|0
    0|0
    • Yok böyle birşey, en azından herkes için geçerli değil. Sevdiğim kadınla daha sevişemiyorken ne yapacağım başka? Halay mı çekeceğiz, çekirdek mi çitleyeceğiz? Kadınla erkek birlikteliğinin benim bilmediğim başka bir metafizik amacı mı var...

• kullanmak , ciddi ilişki ... terminoloji dökülüyor dimağdan... geriye bir şey kalmayacak.

0|0
    0|0
  • Benim kalbimden ne geçerse ona göre davranırım :)

0|0
    0|0
  • Sevmediğime çıkmam :)

0|0
    0|0
  • ciddi ilişki,kısa süreli ilişkiyle işim olmaz bu yaştan sonra

0|0
    0|0
  • kısa mümkünse tek gece

0|0
    1|1
  • ciddiyse 6 kez öylesineyse ölümüne der ölümüne patikli gezelim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...