Niye böyle bilmiyorum ama zoruma gidiyor... Lütfen bakın..

Eski sevgilimle kavga ederken beni koruyan birisiyle tanıştım. Abla dedgm kişinin çok samimi bir erkek arkadaşı. O gün bu gündür ona karşı bişeyler var içimde. Yanımda gezen arkadaşıma sen benim bacımsın diyor bana isee hiç bişey . sadece uzaktan baktıgını farkediyorum yanıma gelince yüzüme bile bakamıyo benimle fazla konusmuyo benden nefret ediyor diye düşünüyorum ama koruması ve uzaktan bakmasıda beni ona bagladı. nasıl oldu bilmiyorum ama benimle konusmayınca kendimi kötü hissediyorum . Acaba bana karşı bir ilgisi olabilir mi ? ya da düşündügüm gibi benimle konusmak istemiyor mu :(( ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• seni koruyorsa ve uzaktan bakıyor ama yanına gelince bakamıyorsa sana karşı bişeyler hissediyordur bence

0|0
    0|0
    • ben birini sordugum da falan kızıyor sanki :S bugün mesela birinden bahsettim hemen kalkıp gitti :S

• evet

• hoşlanıyo bence

Erkekler Ne Diyor 2

• e sevgili konusunda tecrübesiz erkekler hoşlandığı kişiden çekinir konuşamaz kızdan bekler bişiler bir adım sen muhabbet etmeye çalış bakalım

0|0
    0|0
  • kafan karışmış büyü derim ben çocukça hislere kapılıyorsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu olabilcek bir durum sığınmaya ve destek almaya ihtiyavın varken biri sana insanlık yaptı diye hemen hoşlanma zannedersin ama saçma tut kendini sevgilinin duygularını piç edip ortada bırakma canım

0|0
    0|0
  • dediğin gibi davranıyorsa ilgisini çekmişsin

0|0
    0|0
  • Yaş farkınız çoksa unut derim ama çok değilse neden olmasın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...