Siz Aşık olduğunuz insan için herkesin içinde bağırmaz mısınız seni seviyorum diye !

sevgilimin eski sevgilisiyle karşı karşıya oturuyorlar bugün kapnın önüne çıktı sevgilim telefonla konuşuyorduk dedimki seni çok seviyorum diye bağırsana dedim bağırmadı neymiş millet balkondaymış ulan baban bile biliyor senin için herşeyi yaparım diyen adam neden bağırmıyor sizce bende dedimki o kaşar var tabi ondan çekiniosun demi dedim yokmuş o balkonda değilmişte falan filan sizce hakszımıyım neden bağırmazmki siz olsanız aşık oldugunuz kişi için bağırmazmısnız heryerde ulan ben bile kız halimle haykırırken onu sevdiğimi Onun yaptıgına bak !

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• haklısın canım o kızdan çekiniyordur yani tabi oda yan cebimde dursun hesabı sevse böyle yapmazdı ki sen kız oldugun halde yaıosan benim erkek arkadaşım heryerde haykırıyor mesela seninki gizemli kesin bişeyler çeviriyor..

1|0
    2|3

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben bağırırdım, en azından bir defa dahi olsa :)

Ama o an böyle sevgi duygum tavan yapmalı, öyle kuru kuru olmaz, karşımdaki de bunu haketsin :/

cut.

2|0
    0|2
  • Harbi sabredilecek biri değilsin, Allah erkek arkadaşına sabır versin.

0|1
    2|0
  • Çok saçma.İlla kız ne istiyorsa onu mu yapmak zorundayım.Sevdiğimi kantılamak için çok aptalca birşey

0|1
    2|0
  • ben onun yerınde olsam senı bırakırdım

0|1
    2|0
  • bütün dünya duysun aylavyu castin biğbır gibisinden mi?

0|0
    0|0
  • senın gıbı bırısıyle omur gecermıya hıc aklın yok

1|0
    0|0
  • Kekolukta son nokta.

0|1
    2|0
  • Bazen susmak en sesli haykiristan daha fazla anlatir insana.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Fazla abartılı bence ne gerek var.

1|1
    1|0
  • Ne gerek var böyle arabesk gösterilere..

Bağırmam da istemem de.

1|2
    2|0
  • iliskinin bokunu cikarmak.

1|1
    2|0
  • bence çok sıkıyosun

1|2
    2|0
  • ergenlik yapma ya bağırınca mı oluyor herşey

1|1
    2|0
  • bagırmam saçma

0|1
    2|0
  • Gosteris baskalari icin yapmasindansa hic yapmasin...sevgilinin icinden gelmeli, yapsa bile sen istemisin, bence degersiz olurdu onemli olan icinden geldigi gibi davranmasi :D

1|0
    1|0
  • Fazla heyecanı seviyorsun sanırım burcunu merak ettim yaymı? :)

Yani kıskançlığın bu kadarı:) Eski sevgilisi karşıda oturmasa bunu istermiydin merak ettim!

0|1
    1|0
  • çekiniyor tabi sakladığı bişeyler vardır o kızdan çekinmiştir çantada keklik hesabı

1|0
    0|1
Yükleniyor...