Erkek çocuğu ne derece önemli sizin için?

Bir komşumuz var üç tane kızı var eşi erkek olmasını istemiş hep ama nasip olmamış kızlarını seviyormuş ama son kızı doğduğunda loğusa eşine iki küsmüş konuşmamış sanki onun elinde gibi kendi yatakları üzerinde akrabalarının erkek çocuklarını seviyormuş nisbet yapar gibi böyle bir adama ne yapmalı?hayırlısını istemez mi insan?son kızlarıda o kadar tatlı birşey ki hiç utanmıyor mu o adam hatırlamıyor mu o çocuğa bakarken tavrını yazık günah değil mi?kadında öyle iyiki çok dindar biri eşinin tarafından daha denilmeyen şeyler kalmamış çok üzüldüm ne yapmalı bu adama?

Güncellemeler:
iki ay küsmüş olacak

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• adam salakmış.ama erkek çocuk isterim ben.çok açıktır ki kızların peşinden koşmak gerekir.erkeklerde böyle bir dert yoktur.kız çocukları babasına daha sadık olsa da

erkek çocuğun yaptığı ahlaki şeyler babaya pek koymaz.bir baba oğlunu bir kadınla aynı yatakta görse ne olur.hiç bişey.kapıyı çeker gider.

peki bir baba kızını bir adamla yatakta görse ne olur.olay bu kadar açık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Var öyle embesil yaratıklar..

0|0
    0|0
  • Cinsiyeti belirleyen erkektir. Bu bir. İkincisi evladın cinsiyeti değil, hayırlı olması önemli. Ben anneden, evladım için güzel bir ahlak vermesini isterim sadece.

1|0
    0|0
  • o adamı alıcaksın bambi kamısıyla ıslatıp ıslatıp essek sudan gelınceye kadar dovuceksın hatta esek gelicek durmıcaksın yıne dovuceksın kız cocuk sevılmezmı yaw ayrca nasıp dedıgın gıbı Allah nasıp edersen erkek olur kusmek ne yaw kadın 3 cocuk varmıs bas tacı edıceğıne okuzun yaptıgına bak mılletın cocugu olmaz buda olmus erkek kız ayrımı yapar cok sukur saglıklı dıcene nedıyım o kadının Allah yardımcısı olsun valla

0|0
    0|0
  • cocukların kadın ya da erkk olması durumunu erkk belirliyor eger erkek cougu olmuyorsa abinn y kromozomu bozuk olabilir.

0|0
    0|0
  • bu erkek kız olma işleri erkeğe bağlı. erkekten gelen kromozoma bağlı. o adam niye kadına küsüyosa

0|0
    0|0
  • adam da bı erkek ıstıomus 3 te 0 yazık ona da :d cok cıddı alma bence adamın bu tavrı anlık bişey

0|0
    0|0
  • Önemli olan sağlikli olsun. Erkekde ayni Kizda. Ikiside insan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah ona bir erkek evlat verir bela diye sonra dank eder kafasını.

İnsanlar neyin en hayırlı olduğunu bilemez bazen.

1|0
    0|0
  • Kendisi bozuk kadına suç atıyor gitsin kromozomlarına baktırsın gevşek herif. Sinir oluyorum böylelerine ya kendisi adam olamamış erkek evladı olsa ne olacak onuda mı bozacak.

0|0
    0|0
  • Dana. Şişe geçirip mangal yapcan.

0|0
    0|0
  • Cinsiyeti belirleyen genler erkekten gelir dolayısıyla küsülücek bir durum varsa ortada kadın ona küssün bu nasıl bir zihniyet ki sağlıklı olsun yeter ki ne farkeder kız erkek Allah öyle uygun görmüş sonuçta

0|0
    0|0
  • Boyle geri kafali insanlari anlamiyorum...hayirlisi neyse diye diyecekleri yerde erkek diye tutiriyorlar...

0|0
    0|0
  • O kadinin yerinde olmak istemezdim..Allah yardimcisi olsun..adamda sukretmeyi bilse keske

0|0
    0|0
Yükleniyor...