Arkadaşınla aynı kişiye aşıksın?

Sorum şu.Arkadaşca konuştuğun biri var ama kankasından hoşlandın.Kankasıda senden.Ama konuştuğun kişiye yakınlaşmıştın kankasını tanımadan önce.Konuştuğun arkadaşının sevgilisi vardı ama sevgilisinden senin için ayrıldı..Sonra sende senden hoşlanan arkadaşına kankasıyla tanıştırmasını istedin.NE YAPARDINIZ ? LÜTFEN CEVAPLAYIN :(

Güncellemeler:
Ama arkadaşınla daha önce yakınlaştın.Çok yakındınız sen ona arkadaş diye baktın o senden hoşlanıyormuş.Sonra sen onun kankasıyla tanışmak istedin.Kankasıda senden hoşlanmıştı.Arkadaşın sevgilisi vardı ama senin için ayrıldı.Sorumun açıklaması :D
Aslında karşık değil neden kimse bişey anlamadı anlamadım :( .Arkadaşımın arkadaşından hoşlanıyosun oda senden.Ama sonra arkadaşının sevgilisi vardı senin için ayrılıyor.sonra arkadaşına arkadaşından hoşlandığını söylüyorsun.
İSTEK ÜZERİNE KODLADIM ANLAŞILMAMIŞ ÇÜNKÜ

arkadaşım x ,hoşlandığım y, bense i. x ve i arkadaşlar.sonra x'in c adında sevgilisi var.x ile i c hakkında konuşan samimi arkadaşlar.ama sonra x c den ayrılıyor ve i ye yakınlaşıyor.ama i ise y ile tanışıyor i ve y birbirinden hoşlanıyor ama ne oluyor x i den hoşlanıyormuş. İ de soruyor acaba y ile aramın yapılmasını istesem x ne tepki verir

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• O leyn. Dallasa dönmüş, anlamayı bırak okuyamadım.

1|1
    0|0
    • Yılan hikayesi :( ama ne yapcağımı bilmiyorum kimse bişey anlamadı

• şimdi ben x ile arkadaşım onun sevgilisi c benim arkadaşım aslında...çıktılar x benden hoşlandı ayrıldılar.bende x in arkadaşı y den hoşlandım oda benden.x bana mı kızar y yemi? x ile arkadaşça konuşuyorsak y yi ayarlamasını istemem çok mu kötü :( ama y yi seviyorum

• Birlikte olmanız tabi içten içe canını yakar. Ben "y" olsam ortada bir ilişki olacaksa "x" i senin etrafında olmasını istemem. Kısaca şöyle deyim.

Eğer çıkarsan "x" öyle ya da böyle arkadaşın olarak kalamaz. Bence...

Sebebi ne olur bilemem (x tribe girer, y istemez vs vs)

Burada yapacağın seçim belli: X in arkadaşlığı mı Y ile olan ilişkin mi?

Az dur da soluklanayım :)

Erkekler Ne Diyor 5

• kızın tercihi önemlidir.iyi olan kazansın :D

2|0
    0|0
    • Ama arkadaşınla daha önceden arkadaştın.Seni kankasıyla tanıştırdı.hoşlandınız.Arkadaşın sonra sana karşı bişiyler hissetti.O kıza kötü gözle bakarmısınız

• çok karışık hiç bişi anlamadım.

• hiçbişi anlamadım valla öyle ilişkiden bir yol olmaz heralde :)

0|0
    0|0
  • "kişi A kişi B'den hoşlanıyor, kişi C kişi A'dan hoşlanıyor..." gibi kodlayabilirsen daha rahat anlaşılabilir.

1|0
    0|0
    • arkadaşım x ,hoşlandığım y, bense i. x ve i arkadaşlar.sonra x'in c adında sevgilisi var.x ile i c hakkında konuşan samimi arkadaşlar.ama sonra x c den ayrılıyor ve i ye yakınlaşıyor.ama i ise y ile tanışıyor i ve y birbirinden hoşlanıyor ama ne oluyor x i den hoşlanıyormuş. İ de soruyor acaba y ile aramın yapılmasını istesem x ne tepki verir

• kafaya koydum çözecem...

arkadaşın->arkadaşının sevgilisi, sen->senin hoşlandığın

sonra

arkadaşın->sen->senin hoşlandığın...arkadaşının sevgilisi(artık eski)

arkadaşın beklemek zorunda, senin hoşlandığın kişi o değil. istediği gibi tepki verebilir, sana zarar vermemeli.

• Evet mantıklı :) ama şöyle der diye korkuyorum.Biz senle yakındık sen gidip arkadaşımı sevdin vs. vs. ama oda benim arkadaşımla çıkıyordu.dimi ama?

• Olabilir..

Kadın kimse seçerse, diğeri aradan çekilir..

Racon budur..

2|0
    0|0
    • Ama arkadaşınla daha önce yakınlaşmıştın.Sonra kankasını senle tanıştırmasını istedin.

• Valla o kadar karmaşık mevzulara kafam basmıyor şimdi.

Sonra söylerim bir ara..

• Kagit kalem kullaniyorum ama hala cozemiyorum. Ne kadar uzak kalmisim su kankalik olayindan. Kanka hep erkek oluyor degil mi?

0|0
    0|0
    • Yok ya :D değişiyor kızda olabiliyor.Aslında kolay bir soru neden kimse çözemedi anlamadım :(

• Ohaaa anladim... Tun tezgahi hazirla sonra arkadasina kazigi at.. Hayatta oyle bisey yapmam. Boyle iliski olmaz lan. Arkadasina yazik degil mi? Hemen moda girdim kanka:))

• arkadaşıma kazık atmıyom ki xd

Kızlar Ne Diyor 1

• sen ilişkilerine seçenek olarak bakıyorsun galiba,daha iyisi gelirse o da olur?

yoksa diğerini önce tercih etmişsin gibi anladım ben

1|0
    0|0
    • Yok arkadaşım arkadaşından hoşlandığım için arkadaşlıktan reddeder ya da beni kötü kız olarak algılarmı dedim.Arkadaşıın arkadaşıyla birbirimizden hoşlanıyoruz :(

• ama onun sevgilisi vardııı. napıyım hoşlandığım çocuğa açılmıyımmı :(

• açılma

ikisini de boşver

Yükleniyor...