İlk Buluşma Gününün hazırlığı nasıl olmalı?

Karşı cinsle ilk defa görüşeceksiniz diyelim. Erkekler nasıl nasıl hazırlık yapar, Kadınlar nasıl yapar?

mesela, buluşma yerine 1 saat önce gideniniz vardır, elinde çiçek bekleyeniniz vardır, buluşma mekanını inceleyeniniz vardır, yaptıklarınızı anlatın bakalım

Güncellemeler:
ilk buluşmada sap gibi elimde bir çiçekle beklemem. tanışırız, birlikte birşeyler yeriz, sonra yemeğin üstüne, başbaşa bir yürüyüş. tabi karşımdaki insanın bana güvendiğini hissettiğim anda, gün sonunda izin verirseniz, sizi evinize bırakmak isterim arabamla, diye nazikçe bir soru yöneltirim. sonra arabaya binip yolumuzu tutarken, torpido gözünde bir selpak var, verir misin derim. kız torpidoyu açınca bir de ne görsün. bir buket çiçek onu bekliyordur :) gecenin finali mutlu sonla sonuçlanır..

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• ya bunu erkekler hıc dusunmez sanıyordum tum yuk bızde cunku bu konuda:) sen bır erkek olarak kızı bıldıgın yerlere gotur yanı macı kendı sahanda oyna:) rahat ol kibar eğlenceli ol kasıyım deme kendını bıtek temız sana yakısan renklerde spor bıseyler gıy yeter onemlı olan temız kıyafet gıy sacın basın duzgun olsun gogus kılların gozukmesın:) yeter yanı deıgım gıbı kızlar dah acok dusunur zaten

0|1
    0|0
    • ilk görüşmede kızı korkutmamak lazım daha tanımıyor çünkü seni. ben genellikle karşımdaki insanın mekanına giderim, güveninin kazandıktan sonra gönül rahatlığıyla dolaşabiliriz. ince düşünürüm herşeyi. nasıl olsa benim gibi birine eninde sonunda güven duyacak, çünkü içimde art niyet olmayan biriyim..

• boyle dusunmen guzel ama dıs cevre erkegı daha cok ılglılendırır bence kızlar erkekler yanındayken pek dıkkat etmez yani senin rahat olup o gun herseyı yonlendırmen daha onemlı bence

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir fön çektirir hafif bir makyaj güzel bir elbise tamamdır ...

0|1
    0|0
  • Soruya tam adapte olamadım ama şu elinde çiçekle bekleyenlere bir açıklık getirmek isterim :D Kimisi o tek gülü kutuya koydurup sim falan dökerler, kurdeleyle sarıp verirler. O nedir öyle ya? Her işin bir adabı var bence. Paran yoksa o şekilde bir gül alacağına hiç alma daha iyi. Olunca alırsın koca bir buket gül. Yelkenler foraa

0|0
    0|0
    • ben ilk buluşmamı mutlaka güzel bir süprizle bitirirdim :) önce elimde hiçbirşey olmazdı, daha kızı görmeden sap gibi çiçekle beklenir mi hiç. tanışırız, birlikte bir yerlerde bişeyler yeriz, sonra yemeğin üstüne midemizdekileri eritmek için başbaşa bir yürüyüş, tabi karşımdaki insanın bana güvendiğini anladığımda gün sonunda izin verirseniz, sizi evinize bırakmak isterim arabamla diye nazikçe bir soru yöneltirim :) hiç geri çevrilmedim çünkü ilk görüşmede bile nasıl biri olduğumu, anlarlar

• İyi gidiyosun o halde, böyle devam :D

• Yapariz bir takim hazirlik. Bir kaç gun oncesinden ne giysem diye dusunurum, sonra saçimi nasil yapsam hangi parfum vs vs.

0|0
    0|0
  • ben genelde 10-15 dakka geç giderim . zaten karşı taraf 10 dakka falan erken gelmiş olur biraz bekler e beklesin erkek sonuçta .

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...