Zayif kalmayi nasil başarıyorsunuz kizlaaarr ???

Sasiriyorum yaa hayvan gibi tikinipta halaa manken gibi nasıl kalabiliyorsunuz ? Metabolizmam hizli calisiyir ne yersem hakiyirum gibi laflar etmeyiinn bana herkesin mi motor gibietabolizmasi var kardesimm ? Sırrıniz ne nasil boyle zayif kaliyorsunuz ne yiyip ne iciyorsunuz kilo almamak icin ? :-D :-D :-D

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şu bir gerçek yağ hücreleri küçükken oluşur. Küçükken şişman birinin bu hücre sayısı fazla olacağı için (depolama kapasitesi fazla gibi de düşünebiliriz) kolay kilo alır, zor verir. Hani bazen görürüz yer yer ama kilo almaz tipleri(çünkü depolayacak yer sıkıntısı var). İşte onların bu hücre sayısı az olduğu içindir. Tabi metabolizmayı sporu tamamen ihmal etmiyorum.

Ayrıca yağ hücrelerinden salgılanan bazı özel hormonlar var. İştahı, glikozu, glukoneogenezi, lipoliz, lipojenezi vs vs düzenleyen hormonlar. Elbettle zayıfla şişman arasında işleyiş bu hormonlar yüzünden de farklı oluyor.

0|0
    0|0
    • Ben kucukken cok zayıftım ergenlige girdikten sonra yavas yavas kilo almaya basladim simdi de 10 kg fazlam var boy 172..

• Seninki yemekle alakalı. Öğünlerin için kalori cetveli oluştur. Ayda 2-4 kilo verecek şekilde öğünü azalt. Koşmak ve yüzmek gibi vücudu etkin çalıştıran sporlara önem ver. Fazla değil 3-4 ay istikrarlı bir şekilde yapsan güzel, şekilli bir fiziğin olur. Yaz aylarında bu daha kolay hem.

Erkekler Ne Diyor 4

• 3 çesit yapi var bunlar. Ectomorp nekadar yerse yesin kilo almiyor. Mesomorp Normal ve Endomorph pastaya bir baksa bile kilo aliyor. Bunlari degistiremeyiz çünkü genetikdir. En iyisi doktorunuza gidip bunlardan hangisi oldugunuzu ögrenmek sonra bir spor salonuna gidip kendinize profesyonel bir yardimci ile size uyan bir diät uygulamak olacaktir. Bücceniz buna izin vermiyorsa bol cardio yapin ve yemek aliskanlarinizi degistirin. Benim en cok sevdigim diet low carb diet en az 3 gün low carb yeyince faydasini hemen görürsünüz ama dikkatli olmalisiniz tek tarafli yemekde iyi olmaz. Bunun icin ben haftada mutlaka 1-2 gün sekerli yiyorum ama normal sekilde. Agzima tepmiyorum yani.

Daha fazla bilgi icin özelden mesaj atabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Low carb diyet ne?

• Low carb dietinde seker nisasta glikoz fruktoz laktoz gibi seyler hic yenmez veya azaltilir. Bence basta azalt sonra sifira indir. Ama hep sporda yap. Bünye bunlari almayinca enerji eksikliginden vücütdaki yag reservelerini kullanacak. Benden söylemesi bu diet cok faydali.

Almanyada personal spor hocasiyim ve bu dieti uygulayanlar faydasini görüyor. Ama dikkatli ol kandini halsiz felan hissedirsen dieti birak.

• sır falan yokk, sadece temel bazı kurallara dikkat edeceksin, tuz , şeker, un bunlardan uzak dur, asla beyaz ekmek yeme, öğün atlama , her yemekten önce 2 bardak su iç, birazda hareket et ...

0|0
    0|0
    • Ama bu kizlar herseyi yiyor yedikleri halde tig gibiler

• yemiyolardır, endişe etme... haşu da bir gercek her insanın hormanal yapısı aynı değil

• suyu çok tüketin yürümeye erinmeyin

0|0
    0|0
  • zayıf kız nooooooooo şişman kızda noooooooooooo normal kız yes

0|0
    1|0
    • Sana noooooooo leeyynn sana noooooooo :-D fit manken gibi kizi gorunce oyle demiyonuz amma :-D

• hiç alakası yok kızım ne yapıyın ben tahta gibi kızı ki bana göre kız 165 180 arasi boy 60 ile 80 kg arasi olmalı anladı

Kızlar Ne Diyor 7

• istediğimi yiyom zayıfım :D spor yapıyorum hergünn

0|0
    0|0
    • genetik olarak mı zayıfsın spordan mı? benim trambolinim var diyetle beraber yapcam dedim bir köşeye koydum :)

• Genetik değil yaw az yiyom istediğimi de yiyom spor şart :D

• Bir sırrım yok, yediğim halde kilo alamıyorum. Ben de bundan şikayetçiyim :/

0|0
    0|0
  • Canım ne istiyosa yiyorum işte bu yüzden zayıfım

0|0
    1|0
    • Ben canım ne isterse yesem obez olurum heral :-D

• günde iki bardak yeşilçay ;)

0|0
    0|0
    • Sadece bu mu yanii? Ekstradan bisey yapmiyonmu?

• Yesilçay fatburner bizim almanyadaki sporsalonunda sabah kahvaltisina 2 bardak yesilcay icenler var, tabi spor yapmayinca bir faydasi olmaz. Ayrica vitamin C, Yohimbiin (erkeklere tavsiye etmem kisirlastirabilir) ve L-Carnitinde fatburnerdir. Ama bunun icin az sekerli yemelisin ancak ozaman faydasini görebilirsin. :)

• aynen nasıl beceriyolar leyn :D sırrını öğrenirsen bana da söyle da:D

0|0
    0|0
  • spor spor spor :) hem saglik acisindan hemde formda kalma acisindan

0|0
    0|0
    • Ne sporu ne sporu ne sporu?

• mesela yürüyüs ya da kosu bunlar en basiti formda kalmak icin

• Hergun 1 saat arkamdan atlilar geliyormus gibi yürüyorum zatiii :-D

• 1.74 e 57 iyi mi senin için eğer iyiyse formülü vereyim?

2|0
    0|0
    • Aboov tam da istedigim kilo ver tabii formülünu :-D

• Ozaman 10kg vermem lazim anaaam :(

• balıketlisin desene :D verirsin çok mu zor sanki... :D irade hep irade.

Yükleniyor...