Yardım edin sizden gelecek cevapları bekliyorum yemin ederim dogru

ilk günlerde hiç bişey anlamıyordum gece yatıyordum ve tam uykuya daldığım zaman üzerime bir karanlık çöküyordu ve nefes nefese uyanıyordum gün geçtikçe hep aynısı oluyor du bir gün kız arkadaşımla buluştum elini tuttum dolaştık ve o gece biranda uyandım yemin ederim kul renginde bir erkek direk boğazımı sıktı bişeyler söyledi ama duymadım ve anlamadım besmele çektim ağzım bir tarafa dilim bir tarafa gitti ve boğazımın acısını hissettim sadece onu gördüm gözümün ucuyla gördüm tam olarak kul rengindeydi ve kalktı yanımdan kalkarken gözüme takıldı üzerinde bişey yoktu sadece üst tarafını gördüm alt tarafını görmedim ve o günden sonra kızlardan uzak duruyorum nezaman bir kızla buluşsam o gece bana dar geliyor hocaya gittim çevsen ve çin süre sini yazdı boynuma taktım hergece yine geldi ve herzaman da geldiğini hissediyorum geldiği zaman vücudu elektrik çarpmış gibi titretiyor zaten uyanınca kalp atışlarını sonderece hızlı ve sesli atıyor uyandın uyandın uyanamazsan üzerime yatıyor ve size yemin ederim ki bir sefer uyandığım da dudağımdan öpüyordu birsefer yanağımdan öpüyorken uyandım zaten uyanınca hemen kayboluyor

bu yazdıklarımı okuyupta saçma bulan olur ama sizden tek isteğim aklı başında bir bildiğiniz varsa yardımcı olun yazın yeterli kendimi korumak için heraksam yatarken dua ediyorum ama bazen yine geliyor dokunmasa bile yanağımdan öptüğünü ve yanımda yattığınna şahit oldum allah kimseyi böyle şeyle sınamasın

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bunda bu kadar korkacak birşey yok, konunun hacı hocayla da alakası yok dualar da bunu çözmeye genelde yardımcı değildir ...Bunu bir uxzman olarak yazıyorum , ciddi bir yorumdur.

İnsan, günün sonunda yataga uzandığında öyle hemen pat diye uykuya girmez . Basamaklar şu şekildedir...

Uyanıklık ..

Somnambül dönem

Uyku - REM dönemi

Derin uyku

İstisnasız bütün insanların uykuya girme düzeni budur, uyanırken de bunun tersi yaşanır, yani sert bir uyaran olmadığı sürece uykudan ayrılışın da basamakları vardır.

Beyin bütün gün yaşanan fiziksel sosyal ruhsal ve duygusal herşeyi farkında olmadan kaydeder ve bunlardan bazıları diğer kayıtlardan daha keskin kaydedilir. Uyanıklılık esnasında bu kayıtlar hissedilmese de uykuya girişin somnambül döneminde günün parlak kısımlarının özeti ve bunlara bağlı olan arka plandaki endişe ve korkular geçmeye başlar. Aynı zamanda beyin vücudun birçok şalterini kapattığından yatakta hareket kabiliyeti en aza iner. Kişi bunların farkında olabilir , önemser ya da yorgunluk ağır basıp ,bilgiler ve duygular geçidi sonunda REM uykusuna dalış olur ve rüya dönemi başlar. Rüyalar da genelde geçmişin bilinçdışına atıldığı kayıtların , bir de simgelere bezenerek tanınmaz halde tekrar bilince yükselmesinden ibarettir ve aslında birkaç dakika sürer. Bu rüyaların kaynağı genelde doymamış duygular ve korku gibi heyecan yüklü hatıralar olur.

Kişi bunların farkına vardığında rüyanın etkisi ya da rehavete ermek ya da gerilime girmek gibi iki seçenekten birini bilinçsiz olarak seçer ve motor sistemi de buna göre tetikler veya yavaşlatır. Senin anlattıkların ise , içiç geçmiş iki konuyu anlatıyor, birisi bir karşı cinsin heyecanını yaşamak ama aynı zamanda karşı cinsin yakınlarından birinin de şiddetine maruz kalmaktan korkmak.

Bunları hissettiğinde uyumadığını sanırsın çünki fiilen varolan birşey gibi hissedersin görür veya duyarsın ama bunlar aslında beynindeki hatıra veya korku bantlarının sana oynadığı filmatik oyundur. Üstüne somnambül veya REM döneminde şalterlerin çoğunun kapalı olması nedeni ile hareket edemediğin baskıda kaldığın hissi de yüklenir ve durum , korkunun kendisine dönüşerek kaçınma - kaçma- korunma - kurtulma isteğine , bu da kana şeker ve adrenalin boşaltılmasına , bu da solunum ve kalbin deli gibi atmasına sebep olur.

Sonunda beyin uyarılara cevap verir ve sistemlerin şalterlerini açmak zorunda kalır, yani uyanır etrafına bakarsın ki , hiç bir şey yok , bildiğin oda bildiğin yatak. Oysa gerçekten de birşey yoktu, sen sadece tekrara binmiş şekilde beyninin sana oyununu ve korkusunu yaşıyorsun , hepsi hepsi olan bu .

Tekrara binmesine sebep de, durumu anlayamaman ve çözümcü gördüğün dua cevşen muskaların vs da da bir işe yaramaması, aksine korkunu beslemiş olmaları . ..

Senin durumun bu , umarım anlatabildim ve anladın , zira tekrarı kırmanın tek yolu konuyu anlaman ve benzer şeylerde geçmişte yaşadığın birşeyler varsa düşünüp bulman ve bilince çıkarman. Muska cevşen vs bırak ve tek dua ile yat, geçer bu.

1|0
    0|0
    • Fiili dua diye buna denir.

+1

• Soran, korkularından ziyade cinselliğe yoğunlaşman beni düşündürdü açıkçası...

cems34, bu yorum üzerine sen ne ne düşünüyorsun acaba?

• Korku obsesyona dönüşmüş gibi duruyor. Soran ; bunların gerçekte varolmadığına inanman ve savaşı seçmen gerek. Biraz saçma görünse de , tekrar söylüyorum , korku üzerine gittiğinde tozdan bile daha zayıf bir histir. Kemikleşmiş olduğu açık ama , son derece kırılgandır bu , yeter ki 1 kere dene, herşeyin değişeceğini görecek ve sonrakinde çok güçleneceğini anlayacaksın.. Cinselliğin ceza tehdidi ayrı bir başlık, var bu ama burda tartışılmamalı

Kızlar Ne Diyor 4

• iyi bir hocaya git aynen bu yazdiklarini anlat belki bir cagresi bulunur ve belkide sana biri muska büyü falanda yaptirmis olabilir yer gôk duayla bol bol dua et ALLAh yardimn olsun arkadasim

0|0
    0|0
    • sagol arkadaşım hocaya gittim ama hocada bulamadı fazlada dillendirip yaymak istemiyorum adım deliye çıkardiye korkuyorum son 2 aydan beri ilk defe buraya yazdım kimseye söyleyemiyorum herkes farklı bir gözle bakıyor söyledigin zaman

• Soran, psikoloğa gitmedin mi hiç?

• Sence , el ele tutuştuğun için mi böyle kötü şeyler başına geldi?

0|1
    0|0
  • allahım kanım dondu yeminle :S

0|0
    0|0
  • bana olsa kendimi öldürürdüm yaşayamam ben öyle uyumadan yaşarım ama uyumam

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...