Hayatınızın dönüm noktası oldu mu?

çok zor bir dönemden geçiyorum. sizinde sıkıntılı bir anınız oldu mu? bunu asla atlatamam dediğiniz? herşeyi herkesi kaybetmek üzere olduğunuz bir an? olduysa sonra ne oldu? düzeldi mi?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• çocukluğumdan beri pek çok kez öyle dibe vurduğum zamanlarım oldu ama şimdi geriye dönüp baktığımda o günlerde yaşadıklarımın beni güçlü kıldığını görüp çektiklerime deymiş diyorum inan. sabredersen meyvelerini toplarsın

1|0
    0|0
    • peki çok teşekkür ederim :)

• sen dibe vurma soyle bana ben sana emin ol bir parasut yollarum elim kolum nekadar bagli olursa olsun ayip ediyon yaaa cikaririz seni :)) dibe gelmekten ... He bu arada katiliyorum dibe vurmadan hayatin sana verdigi guzelligi nasil anlican gecmiste ki cogu dipler bugunku guzel anilar olduguna inaniyorum ... kredi bataklari faiz ler haric :))

Erkekler Ne Diyor 6

• oldu. öyle oldu ki hemde :D halen devam ediyo.

1|0
    0|0
  • herşeyin çaresi var ölümden başka

1|0
    0|0
  • herşey döngünün bir parçası zamanla taşlar yerine oturur

1|0
    0|0
  • Her anım... her girdiğim işte itibarlı başlayıp sonrasında başarısızlıklarımla salak muamelesi görmem...

İtibarımı kaybettim...

Geleceğimi kaybettim...

Mesleğimi yapamıyorum...

Allah affetsin ama kaybedebileceğim bir canım kaldı...

15 senedir de düzelmedi...

1|0
    0|0
  • olmazmı.Sadece o zamanlar Allah'a sığındım namaz kıldım düzeldim.Daha sonra düzeltikten sonra namazı niyazı bıraktım eski hayatıma döndüm.Çok yüzsüzm çok.

1|0
    0|0
    • :D en azından hatanı farketmen güzel

• hatalarımdan ders çıkarmıyomki daha sonra içkiler gece klüpleri boş boş para harcamalar.Zora düşdümmü namaz niyaz kıl hergün piskolojin düzelsin sonra tekrar eski hayat .s

• bu çok kötü :) Allah hidayet versin ne deyim.

• Benim hayatımın her anı başka bir dönüm noktası mümkün olduğunca kimseyi kırmamaya çalışıyorum, gerisi teferruattır...

1|0
    0|0
    • hımm.. peki yorum için teşekkürler :)

• Soru için ben teşekkürr ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• 8 yasinda hayatimin dönüm noktasıydı...

1|0
    0|0
    • inşallah güzel bir şekilde atlatmışsındır :)

Yükleniyor...