10 kilo vermek bir insani degistirir mi?

Boyum 1.63, kilom 57. Alt ust beden farki hep vardi. Fakat son zamanlarda kilo almaya basladim ve bu kilo sadece basenlerime gidiyor. Ne yazik ki kemiksel yapi olarak bir hayli yanlara dogru cikik legen kemigim ama 10 kilo verir bir de spor yaparsam daha tolere edilebilir olur mu? 10 kilo vermek bir ise yarar mi :( Kemigi cikik oldugu halde seksi olabilen mankenler goruyorum ve ozeniyorum :d

Güncellemeler:
3ay Peki ne tur bir spor yapmam lazim. Gundelik hayatta sikinti cikarmasa da tasikardim var. cok agir sporlar yapamiyorum. Ne onerirsiniz? Pilates biraz soft bisi sanki ise yaramaz gibi gelio ama cahilim pek bilmiyorum:d

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evet değiştirir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin boydayım 58 kg im fark bu sadece. Fizigimuzde aynı umarım zayıflaya biliriz.
    Ben 50 olayım yeter bana

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 9

• tabiki degistirir ama spor daha etkili degisimde o yuzden hem kilo verip hem de spor yapmak en iyisi 👍

1|0
    0|0
  • tip olarak acayip değiştirir

1|0
    0|0
  • Tabiki fark olur 10 kilo ya.. ayni boyuz ve bende kiloyu kalçadan alırım.48 olunca geriye bir şey kalmıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki senin de kemiklerin genis mi? Ya da daha dogrusu su an bu kiloda istedigin her seyi giyebiliyor musun?

• 3ay

Evet giyiyorum

• Ben 67 kilodan 48 e düştüm şimdi 50 kiloyum gayet degistim😁😁 ama öyle kemigim falan gorunmuyor

0|0
    0|0
  • Degistirir tabii.

0|0
    0|0
  • İllaki işe yarar on kilo az buz değil bçlgesel yoğunlaşırsan spor yaparken 5 kilo bile gösterir

0|0
    0|0
  • Ohoooo cok işe yarar 10kilo çok fazla ama sporu ihmal etme sarkmalar olur

0|0
    0|0
  • Değiştirir tabi

0|0
    0|0
  • sen de sexysisin üzülme üstü zayıf baseni büyük kızlara bayılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...