Galatasaray Yönetimine Şu Anda Küfür Eden Kaç Kişi Var?

Haftalardır Diarra Diarra dediler gittiler Tioteyi aldılar yazıklar olsun size geçen sene İbrahimoviçle oyaladınız bu sene Diarrayla

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tiote kötü oyuncu değil herkes Ciğerciyede öyle diyordu ama 2 maçtada gördük orta sahayı domine eden isim Selçuk ortada yok Tiote Premier lig kalitesiyle lige renk katacaktır bekleyip görelim. Bu arada Diarrayı bende istiyordum ama olmadı.

0|0
    0|0
    • 3ay

Titote 1 senedir sakat o nu birak adamin burda çaldığı her topa düdük çalarlar burasi Premier Lig değil sene sonu göndermek için para verirler uste

• 3ay

Alternatif Alternatif nereye kadar? Josue olsun Tolga olsun Tiote olsun hiçbir gsnin ilk 11 ine giricek kalitede adamlar değiller Tolga-Tiote Josue orta sahasi PTT 1. ligdede var

• 3ay

'Tolga-Tiote Josue orta sahasi PTT 1. ligdede var' tamamdır :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• İbrahimovic beklerken Bilalovic gelmisti
    Shaqiri isterken Necati gelmişti

Alışkınlar

0|0
    0|1
    • 3ay

Ronaldinho isterken Dany gelmişti

• Bütün heves kursakta kaldı. Hala küfür ediyorum.

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen aldıkları oyuncuya bak 1 ay leviayla oyaladılar 1 ay Diarrayla gittiler Tioteyi aldılar

• 3ay

2 tane vasat oyuncu alacaklarına 1 tane iyi adam alsalar daha iyi olur ama bunlar bunu beceremezler şimdi Tiote ve onun gibi vasat bir tane daha oyuncu alirlar sezon sonuda gondermek için takla atarlar bunlar böyle iş bilmez çünkü

• 3ay

Bu yönetimden ben hiçbi şey beklemiyorum ya transfer falan da istemiyorum bro istifa etsinler yeter.

• Diarra 5 M euro verirse moskovaya gelicek Tiote kötü değil sağlam

0|0
    0|0
    • 3ay

Titotenin nesi saglam? Adamin 1 senedir ayağına top değmemiş o nu birak Tiotenin Türkiyede çaldığı her topa faul çalarlar burasi Premier Lig gibi değil topla tekniğide berbat

• Etmiyom neden edem

0|1
    0|0
Yükleniyor...