Atletizm için bakar mısınız?

Erkek kardeşim 12 yaşında iki sene 1000 metre de koştu madalyası var iki tane sonra kendi isteğiyle bıraktı şimdi 15 yaşında tekrar başlasam antreman salonundaki hocalar nasıl karşılat tekrar yapabilir miyim diye sordu ben ilk önce aldırmadım ama iki aydır bunu dğşünüyor ve sürekli bana soruyor yardımcı olur musunuz ne demem gerekiyor onu yapması için teşvik mi edeceğim?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki yapar daha 15 yaşında ve doğuştan yetenekli cabucsk toparlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk başta biraz tökezlese bile en azından düzenli bir spor yapıyo olur yani spor önemli yapıp yapmamasını çok düşünme bence teşvik et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 3-4 aya toparlar bunu fitness ile desteklemeli ama :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok fitnessa gitmesin boyu uzamaz sonra :D tam boyu uzama zamanları yani

• 3ay

Ama ağırlık falan kaldırıyorlar

• 3ay

Kasları daha iyi gelişir ağırlık kaldırmak boyu kısaltmaz boy genetiktir ve genelde fitness e başlayan çok kişi yendiğine dikkat etmez fitness yaptığı için dikkat etmeye başlar dengeli beslenir bu yüzden gelişimine (boy uzamasına da) katkı sağlar genelde koşucu arkadaşlarım 2-3 fitness yapıyor o kadar abartı kasları yok sadece vücutları fit

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle ona olumlu yönde tavsiyeler vermelisin.. 15 yaş temeli olan bir çocuk için geç bir yaş değil.. Tekrar başlasın, daha başarılı olur inan ki.. Ablası olarak onun yanında ol yardımcı ol.. İlham olmalısın ona. Yaparsın, güçlü ol, senin spor geçmişin de var madalyaların dahi var karamsar olma de..

0|0
    0|0
  • yapar niye yapamasin teşvik et nasip ablasin sen😡

1|0
    0|0
    • 3ay

Bırakınca tekrar başarılı olabilir mi diye merak ettim ama her türlü arkasında olacağım

• 3ay

bence de olmalisin calisirsa basarir daha öncede yapmis yine yapar😊

Yükleniyor...