Telefonumdan nasıl kaliteli bir şekilde kaçak maç izlerim?

Gençler bildiğiniz üzere büyük ligler 3-4 farklı yayıncı kuruluşa dağılmış ve hepsini takip edebilmek için ayda 200+ TL para bayılmamız isteniyor.

Biz de ülkece birleştirici unsurumuz olan futboldan vazgeçemeyip tıpkı passolige boyun egdigimiz gibi buna da paşa paşa eyvallah diyoruz ama herkesin maddi durumu bir değil tabii. Özellikle benim gibi bir gün salçalı diğer gün domatesli makarna yiyen bir öğrenci için hiç uygun değil.

Uzun lafın kısası telefondan
( bilgisayarım bozuk) periscop dışında mümkünse kaliteli maç izleyebileceğim bir uygulama var mıdır? Neyi indirmem nasıl kurmam lazım?

Teşekkür Ederim.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• maç yayınları internet üzerinden bilgisayar marifetiyle kaliteli yayınları izlemek mümkün ben şahsen öyle yapıyorum ama telefon için hali hazırda bir uygulama falan yapılmadı. bu kaçak yayınları izlemek için zatende işin felsefesinede uygun değil bu kaçak yayın beleşcilik üzerinden yürüdügü için uygulama falan yapılıp o kadar maliyetlere girilmesi eşyanın tabiyatına uymaz zaten ama yine telfonun üzerinden internet ile bu sitelere girip izleyebilirsin ama telefon genelde kotalı olduğu için kota aşma derdi sıkıntını yaşaryabilirsin.
    birde yemene dikkat et sürekli makarna olmaz üniversite yemekhaneleri güzel ve kaliteli yemekler çıkartır, hemde çok uygun fiyatlara , öğrencisin ama çakal olamamışsın daha :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Bilgisayarım çalışıyorken 2 sayfa listem vardı sırf maç yayını sitelerden oluşan. Epl, La liga, bundesliga, cl maçlarını ayna gibi yayından izliyordum ama stsl'den o zamanlarda da muzdariptim. Şimdi bozulunca hepten çöktüm. 1 kere yaptırmaya götürdüm adam bunun bir şeyi yok demişti ama hala bozuktu. Benim de işime geldi açıkçası derslerime çalışamıyordum:D ama yine başım ağrıyor bu konulardan. Dediğin doğru belescilik üzerine kurulu bir düzenden yatırımlar yapılan hizmet beklememek gerekir ki digiturk hemen çomak sokar buna. Teşekkür Ederim

• 3ay

ondan dedim zaten neyse ben kaçar uyuyum biraz :P iyi gcler

• 3ay

İyi gecelerrrr

• Kaliteli bir şekilde kaçak maç? :D

0|0
    0|0
    • 3ay

3 kuruşa 5 köfte istiyorum ama çare de vardır biryerlerde mutlaka, olmalı.

• 3ay

Soruşturayım bir. Teşekkürler

• 3ay

Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...