Gs sizce bu yıl kaçıncı olur?

Bence bir kaç sıkımlık canı var debeleşiyor ligde.. Nerden mi anladım...
Snejder'e ver topu o kaeye şut çeksin...
Kontra atak futbıol oynayan 4. yıldızlı takım mı olur.
Peki siz ne düşünüyorsunuz.

• 3. oluruz gibi bu yıl.
    80% (4)36% (4)50% (8)Oy Ver
  • 4-6 arası iyidir.
    0% (0)9% (1)6% (1)Oy Ver
  • Orta sıralar akip Anadolu takımlar.
    20% (1)18% (2)19% (3)Oy Ver
  • Küme düşmeye oynarız.
    0% (0)37% (4)25% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Muhtemelen dün konyadan şansına bir puan alabilmiş beşiktaş taraftarı ya da ilk haftaya yenilgiyle başlamış fenerbahce taraftarisin. Bu kuyruk acisinin başka izahi yok. Daha ikinci haftadayiz ve takimin gidisati bence umut verici, umarim üzerine koyarakda devam edecegiz

0|2
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç belli olmaz o işler. İlk yarı golü yedikten sonra tek kale oynadık dikkat edersen ikinci yarı Eren gibi oyuncunun çıkması takımı bozdu Akhisarda maç 1-1 ken öyle boşluk vermeyecek heleki Bruma ve Yasin gibi süratli oyuncular varsa dikkat edersen Eren çıktıktan sonra bocaladı Galatasaray forvetsiz oynadık çünkü o dakikadan sonra ama herşeyde vardır bir hayır Bruma 1 gol 1 asist ile oynadı.

0|0
    0|1
    • 3ay

Kontra atak oynadı Gsgibi bir takım. Gs artık büyük taım değildir benim gözümde.

• 3ay

Dİyorumya Eren çıktı sonra Akhisar rahatladı gelmeye başladı ancak 2-1 olduktan sonra Galatasaray daha defansa yaslandı dikkatli olsalar kontralarda daha farklıda olabilirdi golde yiyebilirdi.

• 3ay

Kontra oynamakla takım büyüklüğünün ne alakası var? Atletico Madrid mesela..

Kızlar Ne Diyor 1

• anketi oylamıyorum. ısınma turları bunlar. kötü halimizle bile mücadeleye devam ediyoruz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Avrupada yoklar ligi sonuna kadar kovalarlar bu yıl (fenerbahçeliyim)

1|1
    0|2
  • 1. ciliğe oynarız boş hayal kurmaya devam et

0|0
    0|0
  • Bence küme düşmeye

0|0
    0|1
  • Super kupa hakem sayesinde karabük maçı hakem sayesinde

0|2
    0|3
  • Kiskan kiskan😀Takim takır takir top oynuyor Sneijder kaç şut çekti sayamadım bile 2 haftada 6 puan süper daha bu takıma Diarra ve Podolskide eklenirse kesin Şampiyon Galatasaray

1|2
    0|3
  • 6 puanı kaptı 2dkda. Türkiye kupası ge süper kupa derken fazla küçümsememek lazım bunları

1|2
    0|3
Yükleniyor...