ÇOK SEVİYORUM YA.FİKİR VERİN LÜTFEN..

Bizim sınıfta bir kişi var. Kızlarla konuşmuyor yani bir grubu var hep onlarla takılıyor.Benden kat kat güzel birisi ondan hoşlandıgını falan söylemiş oda hiç takmamış.Bana sürekli bakıyor ben de ona.Bugun sınıfta duruyordum kendını duvara yaslamış bana bakıyordu benim baktıgımı görünce birden başka bir yere bakıymuş gibi yaptı.KISACASI BEN BU ÇOCUKLA NASIL İLETİŞİM KURABİLİRİM? 3 AYDIR SEVİYORUM.ASLINDA KONUŞSANIZ KONUŞACAK BİR ÇOCUK YANİ.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• konus o zaman ne beklıyosun

0|0
    0|0
    • Ama ne konuşacağım? hareketleri bazen hoşlanıyor gibi bazen değil.Bir emin olabilsem çıkışlar da aynı yerden gidiyoruz bir selam vericem ama işte..

• tanışıyoruz zaten ama hiç bu taraklar da bezi olmayan bir insan.

• kafeye falan bı yere cagır o zaman takılın 1 kac gun

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanki beni tarif etmişsin bitek daha kimse bana senden hoşlanıyorum demedi :D

0|0
    0|0
  • caps bu soru gider

0|0
    0|0
  • arkadaşça konuş yakınlaş sohbet esnasında laf aralarına gir katıl , Düşüncelerine kimi zaman hak ver dogru olmadıgını düşündügün şeylerin dogrusunu anlat

ortak noktalarınız veya uyuşmayan düsünceleriniz çıkacaktır zamanla gerisi gelir

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.Keşke herkes senin yaptığın gibi yani insan gibi cevaplar verebilse

• Sende yardımcı olsan

• ettim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...