Yaşlı teyze olayını çözebilecek var mı?

Bugün sevgilim arabayla eve bırakıyordu beni. Mahalleye tam girdiğimizde bir baktım dedemler de eve yürüyor ve beni arabanın içinde gördüler, o korkuyla gaza bastık ve gittik. Bir saat kadar sonra babam aradı sanırım dedemler anlatmış olanları. Babam sen eve gel şöyle yapacağım sana böyle yapacağım falan nasıl korkuyorum ama . . Neyse bir bakkalın önünde durduk, su falan almaya gtti benm ki. Tam o anda yaşlı bir teyze yaklaştı arabaya başını eğdi cama doğru. Nereye gidiyorsun ? dedi bana. Eve gidiyorum teyze dedim. Bakmaya devam etti ama kadının suratını görseniz çok mistik bir havası vardı. Neyse bir türlü gözlerini gözlerimden ayırmadı. Birşeymi oldu teyze? Dedim. Cevap vermedi sadece başını salladı aşağı yukarı doğru. Tam o sırada sevgilim geldi arabaya. Teyze bir sorun mu var dedi. Kadın cevap vermeden ve gözlerini gözlerimden ayırmadan yavaş yavaş gitti. Arabaya bindik bir korkuyla eve geldim artık olacaklara hazırladım kendimi, neyse girdim içeri dedemle karşılaştık salonda "nasılsın kızım?" dedi. oysa beni arabada görmüştü. Birşey diyemedim odama gittim. Babam geldi odaya bir şey olmamış gibi davrandı. Ve hala ses seda yok.

Anlam veremedim ben olanlara ve açıkcası biraz tırsıyorum. Sizce bunların anlamı ne ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok irdeleme bence boşver çok kafana takma böyle olayları. Şükret ve dikkatli ol.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Teyze seni oğluna alacak

1|0
    0|0
  • Bu ne .Korku filmi gibi . Durum şu şekild eolabilir. Dedenler söyledi babana. Baban tepki verince de dedenler , gençtir üstüne gitme gelincede birşey söyleme türünden yorumlar yapıp yatıştırdılar ..

Yaşlı teyzeyi en son bizim buralarda görmüşler. Evden dışarı çıkamıyorum bana da bakacak diye.

1|0
    0|0
  • söylemen gerek onlara görüştüğün birinin olduğunu. yok madem korkuyosun mahalleye kadar ne işiniz var. sen konuş açık açık bence

0|0
    0|0
  • Bunun gibi bir sürü olay var. Bende daha değişik ve daha güzel şeyler yaşadım. İşaret veriyor sana işaret.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence olay şu şekilde oldu dedenler baban kızınca onu bir şekilde sakinleştirdiler konuyu kapatması gerektiğini senin genç olduğunu anlattılar. Baban sakinleşti konuyu kapattı. Yaşlı teyzede genelde güneşlenmek amacı ile sokaklarda dolaşan teyzelerimizden biri bence. Gelene geçene dik dik bakmayı seven ne yaptığını soran meraklı teyzelerden. Şükret baban bir şey dememiş.

0|0
    0|0
  • Boşver irdeleme :) teyzeyi kabus olarak düşün gördün geçti gitti.. Evde de sorun çıkmaması sana piyango :)

0|0
    0|0
  • birşey dememişler daha ne olsun ama o teyzeyi de unutmaya çalış derim ben

0|0
    0|0
  • boşver kurcalam yat kalk şükret sevgilin çok iyi biri dimi?

0|0
    0|0
    • Biraz fazla sinirli biri ama gerçekten iyi biri.

Yükleniyor...