Seviyormu Sevmiyormu Bilemedim Yardım

Hoşlandıgım bir kız var , İlk tanıstıgımızda başkasıyla çıkıyordu , ilgimin oldugunu anlayınca kardeşşşşşş falan ayagı yaptı yüzüme bile bakmadı sonra ben yinede ondan vazgeçmedim zaman içerisinde ayrıldılar ve yakınlastık , Sonra bunu rahatsız eden birini Kıskandım korumak amaçlı biraz fena patladım. oda okuldan atılmaktan korktu ve Sevgilim gibi davranmayı kes dedi ve hiç biseyi olmadıgını söyledi fena kavga ettik , bende zamanında kardeş yaptıgından ablamı koruyodum başaka bişeyim değilsin dedim , bu senede bayabi küs kaldık ama son zamanlar mesela sınıfta örnek ahmet diye herkezin takıldıgı sınıfın maskotu gibi biri var ben geçen Ahmet beyy nerelerde kaldınız dedim , oda sürekli agzına Ahmet beyy beyy beyy gibi benim jargonumla kullanmaya başladı , Sonra birisi bana soru sordugunda araya girip cevap verme oldu. Sınıfca beraber aynı masada ders çalıstık çok yakındık kalkıp gitmedi. mesela ben derste offf ya dersi kafam almıyor , diyorum 5 dk geçmeden walla kafam almıyor ya bu nası ders falan dedigini duydum

Konusmalarımı takip ediyor , Benle konusmuyor ama kızım sana söylüyorum gelinim sen anla gibi birbirimize cevaplar veriyoruz.

Sizce bana ilgisi var mıyoksa İlk başta yok dediyse istemiyorum dediyse oluru kesin yokmudur.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet hoşlanıyorum

0|0
    0|0
    • anlamadım :D

• Düğünümüz olursa Çağracam oyna :D

• reddemem bu teklifiii olmasa da çağır :d

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence sen ona bakıyor musun acaba diye merak ediyor.O yüzden sürekli sana bakıyor onun hakkında konuşacak mısın diye duymaya çalışıyor.Hoşlanıyo olabilir..

0|0
    0|0
  • Böyle kendini yiyip bitireceğine git açık açık sor.. Hayat kısa zaman kaybetmeyin ;)

0|0
    0|0
    • tartışmanın üstene konusmadıkki ki güvensizliği düşünceleri varsa kendinden emin değilse ters teperse yine bagrırsa soru işaretleri

• Öyle bir ortam ayarla ki herşeyden memnun ve mutlu olsun.. İşte o zmn tam vaktidir.. Sor soruyu :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Barışmak istiyordur. Ama bu barışmak istemesini " benden hoşlanıyo" tarzı yorumlama.

Eğer dediğin gibi zamanında kardeş YAPTIGINDAN ablamı koruyordum dediysen harfi harfine bunu soylediysen kız senin duygularını zaten anlamış demektir. Ha bu dedigin laftan sonra senle konuşmamazlık yapmış, aranız açılmış. Ama şu sıralar senin söylediklerini söylemesi falan barışmak istediginin bir göstergesi. Ama yazının başında dedigim gibi Hoşlandığı için degildir belki. Sorunları olabilir, mutsuz olabilir, senin onu korumanı dostlugunu özlemiş olabilir. Sana tavsiyem emin olmadan adım atma. Ha sınıfta onun sana yaptıklarını sen de ona yapabilirsin. Bence yakın bir zamanda zaten barışırsınız. Barışırsanız kızın niyetini zaten anlayacaksın. Acele etme.

0|0
    0|0
  • ne değişik bir yaşam tarzı :)

0|0
    0|0
    • Niye :D

• tut kolundan kızı çek kenara konus de amacın ne ? bir amacım yok falan der sert yap ustune gıt

• Ne değişik bir yaşam tarzı :D

Yükleniyor...